fot. 25
Wielkopolanie lepsi. Kadry Pomorza przegrywają
15 października, w Starogardzie Gdańskim odbyły się mecze Kadr Pomorza. Roczniki 2002 i 2003 podejmowały swoich rówieśników z Wielkopolski. Niestety pomimo dobrej pogody i świetnych warunków, w obu meczach lepsi okazali się goście, wygrywając zasłużenie obydwa mecze.
Poniżej przedstawiamy wyniki i składy naszych kadr z meczów.
Kadra 2003:
Pomorski ZPN 0:2 Wielkopolski ZPN
Skład zespołu:
Kowynia (AP Lechia Gdańsk) – Duraj (Lechia Gdańsk SA), Banach (Lechia Gdańsk SA), Leik (U-2 Bytów) – Kołakowski (Gryf Słupsk), Szewiński (KP Starogard), Formella (Jedynka Reda), Chrzanowski (Pokolenia Lechii Gdańsk) – Bucior (Pokolenia Lechii Gdańsk)
Rezerwowi:
Miłaszewski (SI Arka Gdynia), Zagraba (AP Lechia Gdańsk), Szynkielewski (Gryf Słupsk), Loch (Gedania Gdańsk), Małyszczycki (KP Gdynia). Hebel (SI Arka Gdynia), Chudzicki (Si Arka Gdynia), Neihs (Beniaminek 03 Starogard)
Kadra trenerska:
Szymon Hartman – I trener
Łukasz Kowalski – asystent trenera
Maciej Gemborys – trener bramkarzy
Kierownik zespołu: Jerzy Krygier
Kadra 2002:
Pomorski ZPN 1:3 Wielkopolski ZPN
Skład zespołu:
Czajkowski (APLG Gdańsk) - Parulski (Arka Gdynia), Szmidke (U2 Bytów), Dobek (Arka Gdynia), Jakimowicz (Lechia Gdańsk) - Galikowski (Chojniczanka Chojnice), Sobiecki (Lechia Gdańsk), Kałuziński (Lechia Gdańsk) - Kamiński (Arka Gdynia), Sadowski (Lechia Gdańsk), Ogrodowczyk (Lechia Gdańsk)
Rezerwowi:
Jędrzyński (KP Starogard), Niewiadomski (Lechia Gdańsk), Bugajewski (Lechia Gdańsk), Stec (SI Arka Gdynia), Sumiński (Lechia Gdańsk), Waśniewski (Lechia Gdańsk)
Kadra trenerska:
Paweł Wypij – I trener
Łukasz Godlewski – asystent trenera
Marek Hebel – asystent trenera
Maciej Gemborys – trener bramkarzy
Kierownik zespołu: Jerzy Krygier
Kadra 2003:
Pomorski ZPN 0:2 Wielkopolski ZPN
Skład zespołu:
Kowynia (AP Lechia Gdańsk) – Duraj (Lechia Gdańsk SA), Banach (Lechia Gdańsk SA), Leik (U-2 Bytów) – Kołakowski (Gryf Słupsk), Szewiński (KP Starogard), Formella (Jedynka Reda), Chrzanowski (Pokolenia Lechii Gdańsk) – Bucior (Pokolenia Lechii Gdańsk)
Rezerwowi:
Miłaszewski (SI Arka Gdynia), Zagraba (AP Lechia Gdańsk), Szynkielewski (Gryf Słupsk), Loch (Gedania Gdańsk), Małyszczycki (KP Gdynia). Hebel (SI Arka Gdynia), Chudzicki (Si Arka Gdynia), Neihs (Beniaminek 03 Starogard)
Kadra trenerska:
Szymon Hartman – I trener
Łukasz Kowalski – asystent trenera
Maciej Gemborys – trener bramkarzy
Kierownik zespołu: Jerzy Krygier
Kadra 2002:
Pomorski ZPN 1:3 Wielkopolski ZPN
Skład zespołu:
Czajkowski (APLG Gdańsk) - Parulski (Arka Gdynia), Szmidke (U2 Bytów), Dobek (Arka Gdynia), Jakimowicz (Lechia Gdańsk) - Galikowski (Chojniczanka Chojnice), Sobiecki (Lechia Gdańsk), Kałuziński (Lechia Gdańsk) - Kamiński (Arka Gdynia), Sadowski (Lechia Gdańsk), Ogrodowczyk (Lechia Gdańsk)
Rezerwowi:
Jędrzyński (KP Starogard), Niewiadomski (Lechia Gdańsk), Bugajewski (Lechia Gdańsk), Stec (SI Arka Gdynia), Sumiński (Lechia Gdańsk), Waśniewski (Lechia Gdańsk)
Kadra trenerska:
Paweł Wypij – I trener
Łukasz Godlewski – asystent trenera
Marek Hebel – asystent trenera
Maciej Gemborys – trener bramkarzy
Kierownik zespołu: Jerzy Krygier