Druga porażka kadry w turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego

W dniu 5 lipca 2015 roku na boisku Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie reprezentacja Pomorskiego ZPN (r. 2000) przegrała z drużyną Lubelskiego ZPN 1:0. Niestety, i tym razem pech nie opuszczał naszej drużyny. W efekcie faulu poza polem karnym nasz bramkarz musiał opuścić boisko, po niespełna 15 minutach gry (z kolei, w bliźniaczej sytuacji w meczu z Mazowieckim ZPN bramkarz naszych przeciwników otrz

Druga porażka kadry Pomorskiego ZPN w turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego

W dniu 5 lipca 2015 roku na boisku Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie reprezentacja Pomorskiego ZPN (r. 2000) przegrała z drużyną Lubelskiego ZPN 1:0. Niestety, i tym razem pech nie opuszczał naszej drużyny. W efekcie faulu poza polem karnym nasz bramkarz musiał opuścić boisko, po niespełna 15 minutach gry (z kolei, w bliźniaczej sytuacji w meczu z Mazowieckim ZPN bramkarz naszych przeciwników otrzymał tylko karę 10 minut wykluczenie i nie opuścił boiska - co było zresztą podstawą naszego protestu). Pomimo iż nasi młodzi zawodnicy grali w osłabieniu, to kontrolowali ją skutecznie aż do 70 minuty, w której to po błędzie bramkarza przeciwnicy zdobyli bramkę. Warto dodać, że złożony przez kierownictwo naszej drużyny protest o przyznanie naszej drużynie walkowera za grę nieuprawnionego zawodnika w meczu z Mazowieckim ZPN skutkował jedynie odsunięciem arbitra od prowadzenia meczów grupowych. Tym samym, przy porażce zespołu Dolnośląskiego ZPN z drużyną Mazowieckiego ZPN (1:2) o ostatecznej kolejności miejsc w tabeli decydowała tzw. mała tabela (trzy drużyny zdobyły 3 punkty). Korzystniejszą różnicą bramek do batalii o 3. miejsce w turnieju awansował zespół Dolnośląskiego ZPN. Mecze finałowe odbędą się we wtorek 7 lipca 2015 roku. Naszym reprezentantom dziękujemy za ambitną, dobrą i godną pochwały grę w trakcie całego turnieju.

Pomorski ZPN  - Lubelski ZPN 0-0 ( 0-1)