fot. Mobilna AMO

Wznowienie szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów

Miło nam poinformować, że od września trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów – Arkadiusz Janor oraz Rafał Kaczmarczyk po 1,5 rocznej przerwie ponownie zawitają ze szkoleniami do Waszych powiatów.


- Nie możemy się już doczekać realnego kontaktu z trenerami. Kwintesencją pracy w projekcie Mobilnego AMO jest docieranie do najdalszych zakątków naszego województwa, rozmowa i dzielenie się spostrzeżeniami z trenerami jak również obserwacja młodych zawodników i zawodniczek. W dobie pandemii prowadziliśmy szkolenia online, ale wiadomo, że nic nie zastąpi kontaktu „na żywo” - mówi Arkadiusz Janor. 

Plan szkoleń na miesiąc wrzesień:

  • 09.09.2021 r. Dębnica Kaszubka (powiat słupski) - „Etapizacja procesu szkolenia” - godz.16.00, Dębnica Kaszubska 28b (sala gimnastyczna Antoniego Kani, przy Czerwonej Szkole)
  • 13.09.2021 r. Rakowiec (powiat kwidzyński) - „Etapizacja procesu szkolenia” - godz.16.00, ul. Sportowa 3
  • 14.09.2021 r. Bobowo (powiat starogardzki) - „Etapizacja procesu szkolenia” - godz.16.00, ul. Gdańska 15
  • 21.09.2021 r. Studzienice (powiat bytowski) - „Etapizacja procesu szkolenia” - godz.16.00, Studzienice 7
  • 22.09.2021 r. Żelkowo (powiat słupski) - „Etapizacja procesu szkolenia” - godz.16.00, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelkowie 26

Rejestracja na szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu PZPN24. Osoby posiadające konta w systemie logują się pod adresem:pzpn24.pzpn.pl/Rejestracja

Aktywny udział w wydarzeniu (część teoretyczna i praktyczna) zostanie potwierdzony certyfikatem oraz przyznaniem 1 punktu uwzględnionego do przedłużenia licencji trenerskiej dla trenerów z licencją Grassroots D, Grassroots C oraz UEFA B.

Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.

Wszelkich niezbędnych informacji udzieli trener koordynator:
Arkadiusz Janor tel. 501-558-417 mail: arkadiusz.janor@pzpn.pl