fot. Mobilna Akademia Młodych Orłów - wrzesień

Wrześniowe podsumowanie działań Mobilnej Akademii Młodych Orłów

Od września trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów Arkadiusz Janor oraz Rafał Kaczmarczyk ponownie rozpoczęli swoją edukacyjną działalność w terenie. Formuła wizyt pozostała niezmienna - dla trenerów przewidziane są warsztaty teoretyczne i trening pokazowy w części praktycznej.


We wrześniu Mobilne AMO gościło w Rakowcu (powiat kwidzyński), Dębnicy Kaszubskiej i Żelkowie (powiat słupski), Bobowie (powiat starogardzki), Studzienicach (powiat bytowski), Kartuzach (powiat kartuski) oraz Dębnicy (powiat człuchowski). Słowa podziękowania kierujemy do trenerów, którzy mocno byli zaangażowani w organizację szkoleń w swoim powiecie: Krystian Balcerowski, Paweł Stachowiak, Łukasz Stolarski, Andrzej Grabowski, Wojciech Werra, Marcin Ratke oraz Przemysław Fiuk. 

Temat części teoretycznej "Etapizacja szkolenia" oraz część praktyczna "Gra 1v1 w ataku, szczegóły i detale w nauczaniu" realizowane będą w woj. pomorskim jeszcze w pażdzierniku, więc już teraz zapraszamy do udziału w szkoleniu w swoim powiecie. 

Najbliższe szkolenia odbędą się:

  • 14.10, godz.16.00, hala sportowa w Starej Kiszewie, ul. Tysiąclecia 25a (powiat kościerski)
  • 15.10, godz.16.00, Wiejski Dom Kultury w Żelistrzewie, ul. Lipowa 17 (powiat pucki)
  • 21.10, godz.16.00, szkoła podstawowa w Rytlu, ul. ks. Antoniego Kowalkowskiego 6 (powiat chojnicki)

Rejestracja na szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu PZPN24. Osoby posiadające konta w systemie logują się pod adresem: pzpn24.pzpn.pl/Rejestracja

Aktywny udział w wydarzeniu (część teoretyczna i praktyczna) zostanie potwierdzony certyfikatem oraz przyznaniem 1 punktu uwzględnionego do przedłużenia licencji trenerskiej dla trenerów z licencją Grassroots D, Grassroots C oraz UEFA B.

Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń,jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.

Wszelkich niezbędnych informacji udzieli trener koordynator: 
Arkadiusz Janor tel. 501-558-417 mail: arkadiusz.janor@pzpn.pl

MAMOIX_1.jpg

MAMOIX_2.jpg

MAMOIX_3.jpg

MAMOIX_4.jpg

MAMOIX_5.jpg