fot. ENERGA Griffin Cup

ENERGA Griffin Cup – wyniki losowania uczestników

ENERGA Griffin Cup to wydarzenie, w ramach którego od kilku lat tysiące młodych zawodniczek i zawodników rywalizuje na obiektach w różnych częściach województwa pomorskiego. Do tej pory sportowe emocje przeżywały aż 664 drużyny. Dziś do ich grona dołączy ponad 100 ekip z Pomorskiego ZPN.


W ciągu paru dni kilkadziesiąt klubów przesłało zgłoszenie do turniejów, deklarując udział aż 222 drużyn do różnych kategorii wiekowych. 17 stycznia 2023 r. rozlosowano spośród chętnych składy na kolejne rozgrywki.

Przypomnimy, że udział w turniejach ENERGA Griffin Cup jest bezpłatny, a udział w nich biorą kluby zrzeszone w Pomorskim ZPN. Rozgrywki obejmują aż 11 kategorii wiekowych (9 kategorii dla chłopców i 2 kategorie dla dziewczynek). Organizator zapewnia obsługę medyczną, obsługę sędziowską, przekąski dla uczestników, puchary i medale dla trzech najlepszych drużyn oraz trzy nagrody indywidualne. Każda drużyna otrzyma pamiątkowy dyplom oraz kalendarz Pomorskiego ZPN.

Sponsorem tytularnych rozgrywek jest ENERGA z Grupy Orlen, zaś partnerem strategicznym wydarzenia jest PZU Zdrowie. Turnieje ENERGA Griffin Cup rozgrywane są pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Poniżej przedstawiamy składy poszczególnych turniejów. Drużyny były od razu losowane do grup A, B i C. Regulaminy będą publikowane przed poszczególnymi wydarzeniami.

Jeśli któraś z drużyn nie będzie mogła wziąć udziału, prosimy o natychmiastowy kontakt (pomorski@zpn.pl). W przypadku wycofania drużyny w terminie poniżej czterech dni od daty planowanego turnieju, klub zostanie obciążony kosztami uczestnictwa (300 zł). Przedstawiamy jednocześnie podział na grupy i drużyny rezerwowe, które będą miały pierwszeństwo w przypadku wycofania się drużyn, które się zakwalifikowały do turnieju w drodze losowania.

Ustka 4.02 - Orlik E2 – 2013

Grupa A
MKS Jantar Ustka
AP Kartuzy
UKS Orlik Przodkowo
Polish Agro Stal Jezierzyce

Grupa B
UKS GAP Bruskowo Wielkie
LZS Dragon Bojano
Beniaminek 03 Starogard Gdański
AP Marko-Gol Gdańsk

Grupa C
MKS Debrzno
KS Wierzyca Decka Pelplin
Champions Kwidzyn
AP Energa Gryf Słupsk

Stara Kiszewa 11.02 - Młodzik D1 – 2010

Grupa A
Wierzyca Stara Kiszewa
KS Santana Wielki Klincz
AS Pomorze
AP Grembocki

Grupa B
Byki Słupsk
GKS Kowale
MKS Start Miastko
Pokolenia Lechii Gdańsk

Grupa C
Sokół Zblewo
KP Pomorzanka Skórcz
GKS Sierakowice
Kaszubia Studzienice

Lista rezerwowa
KP Keramzyt Szprudowo
GKS Lipniczanka Lipnica
AP Kościerzyna

Bytów 18.02 - Młodzik D2 – 2011

Grupa A
U2 Bytów
MKS Debrzno
KS Wda Lipusz
KS Dragon Pomorze

Grupa B
GKS Myśliwiec Tuchomie
MKS Jantar Ustka
AP Orzełki Żelistrzewo
KP Keramzyt Szprudowo

Grupa C
Jaguar Gdańsk
Ex-Siedlce Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
Pomerania Gdańsk

Lista rezerwowa
GTS Pruszcz Gdański
SI Arka Gdynia
MKS ProFan Gościcino

Wielki Klincz 25.02 - Orlik E1 – 2012

Grupa A
KS Santana Wielki Klincz
KS Wierzyca Decka Pelplin
GTS Pruszcz Gdański
AP Kaszubia Kościerzyna

Grupa B
KKS Unia Tczew
Pokolenia Lechii Gdańsk
Champions Kwidzyn
GAP Sparta Gdańsk

Grupa C
KS Magic Niezabyszewo
MKS Start Miastko
GKS Sierakowice
UKS Orły Tczew

Lista rezerwowa
AP Banino
AP Orzełki Żelistrzewo
KS Wda Lipusz

Cedry Wlk. 4.03 -Trampkarz C2 – 2009

Grupa A
MKS Lew Lębork
AP Kościerzyna
GKS Lipniczanka Lipnica
MKS Gryf Tczew

Grupa B
MKS Jantar Ustka
SAP Sopot
Beniaminek 03 Starogard Gdański
GKS Żukowo

Grupa C
UKS Orlik Przodkowo
UKS Orlen Gdańsk
Grom Nowy Staw
AS Nowy Dwór Gdański

Lista rezerwowa
U2 Bytów
Ceramik Łubiana
AS Pomorze

Bojano 12.03 - Dz U-13 - 2010 i młodsze – zgłoszone drużyny

AP Orlen Gdańsk
SI Arka Gdynia
Ceramik Łubiana
Ceramik II Łubiana
UKS Orlik Przodkowo
Kaperki Puck
Checz Gdynia
AP Kotwica Kołobrzeg

Lista rezerwowa
Canicuła Bytów

Bojano 12.03 - Dz U-11 - 2012 i młodsze – zgłoszone drużyny

Ceramik Łubiana
UKS Orlik Przodkowo
Kaperki Puck
ULKS Prometeusz Tuchomie
Flauta Gdynia
Checz Gdynia
Pogoń Tczew
AP Orlen Gdańsk

Malbork 18.03 - Żak F1 – 2014

Grupa A
Pomezania Malbork
Amator Kiełpino
UKS GAP Bruskowo Wielkie
AP KP Gdynia

Grupa B
AP Marko-Gol Gdańsk
UKS Orlik Przodkowo
UKS Orły Tczew
Ceramik Łubiana

Grupa C
GAS Iskra Malbork
AP Kowale
AP Kościerzyna
KS Czernin

Lista rezerwowa
MKS Debrzno
AS Nowy Dwór Gdański
Grom Nowy Staw

Żukowo 25.03 - Żak F2 – 2015

Grupa A
GKS Żukowo
MKS ProFan Gościcino
WKS FC Gowidlino
Bytovia Bytów

Grupa B
Ceramik Łubiana
Stolem Gniewino
AP Kartuzy
LZS Dragon Bojano

Grupa C
DSPN Kwidzyn
AP Banino
SAP Sopot
SI Arka Gdynia

Lista rezerwowa
KS Czernin
GKS Myśliwiec Tuchomie
AP MFS Gdańsk

Trąbki Wielkie 1.04 - Skrzat G 16/17

Grupa A
MKS Lew Lębork
Futbol Base Kolnik
SI Arka Gdynia
AP Marko-Gol Gdańsk

Grupa B
AP Kowale
GAP Sparta Gdańsk
AP MFS Gdańsk
KP Pomorzanka Kolonia Ostrowicka

Grupa C
Grom Nowy Staw
KKS Unia Tczew
U2 Bytów
MKS Gryf Tczew

Lista rezerwowa
MKS Start Miastko
AP Kartuzy
WKS FC Gowidlino

Zblewo 15.04 - Skrzat G 16/17

Grupa A
Sokół Zblewo
Beniaminek 03 Starogard Gdański
U2 Bytów
MKS Piast Człuchów

Grupa B
WKS FC Gowidlino
KS Wierzyca Decka Pelplin
LZS Dragon Bojano
MKS Start Miastko

Grupa C
AP Kartuzy
AP Kaszubia Kościerzyna
DSPN Kwidzyn
UKS GAP Bruskowo Wielkie

Lista rezerwowa
UKS Orlik Przodkowo
Grom Nowy Staw
MKS Lew Lębork

Energa Griffin Cup - medale