fot. ENERGA Griffin Cup

ENERGA Griffin Cup - V edycja turniejów halowych - rozpoczynamy zapisy!

Z przyjemnością informujemy, że startujemy z piątą edycją turniejów halowych o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.


W tym roku rozgrywki ENERGA Griffin Cup odbędą się w 10 halach województwa pomorskiego. Pierwszy turniej zaplanowano już na 4 lutego, zaś ostatni na 15 kwietnia 2023 r.

Sponsorem tytularnych rozgrywek jest ENERGA z Grupy Orlen, zaś partnerem strategicznym turniejów jest PZU Zdrowie. Turnieje rozgrywane są pod Patronatem Honorowym Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W poprzednich edycjach w zawodach wzięło udział już ponad 8 tysięcy młodych zawodników i zawodniczek. Byliśmy w każdym zakątku naszego województwa, zapewniając emocje sportowe 664 drużynom w 56 turniejach. W tym roku zaplanowanych jest kolejnych 9 turniejów dla roczników od 2009 do 2017 (chłopcy) oraz dwa turnieje dla dziewcząt U-13 (r. 2010 i młodsze) oraz U-11 (r. 2012 i młodsze). 

ENERGA Griffin Cup zawita do hal w Ustce, Starej Kiszewie, Bytowie, Wielkim Klinczu, Cedrach Wielkich, Bojanie, Malborku, Żukowie, Trąbkach Wielkich oraz Zblewie.

Serdecznie zachęcamy do udziału. Gwarantujemy jak zawsze dobrą zabawę i sportowe emocje na najwyższym poziomie. Turniej przeznaczony jest dla klubów zrzeszonych w Pomorskim Związku Piłki Nożnej.

Zgłoszenia do turniejów przyjmować będziemy mailowo na adres griffincup@pomorski-zpn.pl do poniedziałku 16 stycznia 2023 r. do godz. 23:59. Zgłoszenie należy przesłać na wypełnionym druku [.DOC | .PDF]. We wtorek 17 stycznia przeprowadzimy losowanie, które wyłoni drużyny zakwalifikowane do danego turnieju.

Po zakwalifikowaniu się do udziału, klub będzie zobowiązany przekazać zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników oraz listę zgłoszeń, z potwierdzeniem o posiadaniu polisy NNW w dniu turnieju organizatorowi.

Przed każdym turniejem publikować będziemy harmonogram oraz regulamin rozgrywek. Zapewniamy obsługę medyczną, obsługę sędziowską, przekąski dla uczestników, puchary i medale dla trzech najlepszych drużyn oraz trzy nagrody indywidualne. Każda drużyna otrzyma pamiątkowy dyplom oraz kalendarz Pomorskiego ZPN. W każdym turnieju dla chłopców udział weźmie 12 drużyn (1 gospodarz oraz 11 drużyn z losowania). W turniejach dla dziewcząt udział weźmie 8 drużyn.

Harmonogram rozgrywek

harmonogram - Energa Griffin Cup.png

Turnieje halowe o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej organizowane są dzięki naszym partnerom:

  • ENERGA Grupa Orlen – Sponsor Tytularny
  • PZU Zdrowie – Partner Strategiczny
  • OSHEE Polska – partner wydarzenia
  • Władze samorządowe, zarządcy obiektów i kluby – współorganizatorzy
  • Polski Związek Piłki Nożnej – Patronat Honorowy

Plakat EGC_A3.png