Wietcisa Cup 2022

Dnia 09 października 2022 roku na Stadionie Miejskim w Skarszewach odbył się turniej piłki nożnej dla rocznika 2013 pod nazwą „Wietcisa Cup 2022”.

• Beniaminek 03 Kp Starogard Gd.

Zagraliśmy na tczech boiskach w systemie każdy z każdym, gdzie jeden mecz trwał 14 minut. Pomiędzy meczami przewidziana była dwuminutowa przerwa techniczna.

Sędziowie: Nawrocki Marcin, Nierzwicki Daniel, Gładzik Piotr.

Turniej zaczęliśmy od przywitania wszystkich gości i zespołów oraz ich przedstawienia. Następnie o godz. 10:00 przystąpiliśmy do rozgrywek, jednocześnie rozgrywając 3 mecze na 3 boiskach, łącznie zagraliśmy 15 kolejek, tj. wszystich meczów 45. Turniej zakończył się około godz 14:00. O godzinie 14:10 nastąpiło wręczenie nagród i medali. Medale pamiątkowe zostały wręczone wszystkim zespołom uczetsniczącym w wydarzeniu, natomiast puchary i medale za trzy pierwsze miejsca zostały wręczone trzem najlepszym zespołom. Przewidzieliśmy również nagdrody indywidualne dla najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego bramkarza turnieju oraz najlepszego
strzelca turnieju.

Najlepszym strzelcem turnieju został: Oliwier Borkowski z 15 bramkami z drużyny Wietcisa Skarszewy Czarni. Najlepszym bramkarzem turnieju został Cieminski Patryk z AP Filsport Przywidz, wpuścił tylko 6 bramek w całym turnieju. Najlepszym zawodnikiem został Senator Dmytro z AP Kowale.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim, dzięki którym ten turniej mógł się odbyć, a także wszystkim biorącym udział zawodnikom.

Perwsze miejsce zajęła Wietcisa Skarszewy Czarni wygrywając wszystkie spotkania.