AP Kartuzy: Granit Cup 2015

W sobotę 9 grudnia na hali widowiskowo-sportowej w Kartuzach odbył się turniej Granit Cup 2015 organizowany przez Akademię Piłkarską "Jedynka" Kartuzy.

W zawodach udział wzięło 8 drużyn: APK żółci, APK Czarni, WKS Gowidlino, Lechia Gdańsk, GKS Sierakowice, Cartusia 1923 Kartuzy, Gryf Słupsk, KS Mściszewice. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy. Następnie rozegrano fazę pucharową gdzie po emocjonujących meczach zwycięzcą turnieju zostali gospodarze AP Kartuzy żółci. Drugie miejsce przypadło drużynie AP Lechia Gdańsk, zaś na najniższym stopniu uplasowała się drużyna WKS Gowidlino.

Została wybrana czwórka turnieju, do której trafili: Oskar Sirocki, Ksawier Majkowski, Leon Kempiński oraz Michaił Borisov.

Dziękujemy rodzicom, trenerm, sponsorom oraz wszystkim drużynom za wspaniałą zabawę i atmosferę podczas turnieju.