AP Kartuzy: Granit Cup 2014

W sobotę 15 stycznia na hali widowiskowo-sportowej w Kartuzach odbył się turniej Granit Cup 2014 organizowany przez Akademię Piłkarską "Jedynka" Kartuzy.

W zawodach udział wzięło 8 drużyn: APK żółci, APK Czarni, WKS Gowidlino, Lechia Gdańsk, AP Cassubian, Akademia Gryf Słupsk, AP Jedynka Reda, Piłkarska Przyszłość Sierakowic. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, następnie rozegrano fazę pucharową gdzie po emocjanujących meczach zwycięzcą turnieju zostali gospodarze APK Jedynka Kartuzy żółci. Drugie miejsce przypadło drużynie AP Lechia Gdańsk, zaś na najniższym stopniu uplasowała się drużyna WKS Gowidlino.

Została również wybrana 5 turnieju, do której trafili: Filip Plotka (APK1 żółci), Laura Kostuch (APK 1 żółci), Julian Szocik (Akademia Gryf Słupsk), Anastazja Kierska (Akademia Piłkarska Cassubian) oraz Staś Wojciechowski (Akademia Lechii Gdańsk).

Dziękujemy rodzicom, trenerm, sponsorom oraz wszystkim drużynom za wspaniałą zabawę i atmosferę podczas turnieju.