AP Kartuzy: GRANIT CUP 2013

W sobotę 14 stycznia na hali widowiskowo-sportowej w Kartuzach odbył się turniej Granit Cup 2013 organizowany przez Akademię Piłkarską "Jedynka" Kartuzy.

W zawodach udział wzięło 8 drużyn: APK Zieloni, APK Czarni, Jaguar Gdańsk, Ex-Siedlce Gdańsk, Błękitni Wejherowo, KS Constract Lubawa, AP Kowale, KS Wierzyca Pelplin. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, następnie rozegrano fazę pucharową, gdzie po emocjanujących meczach zwycięzcą turnieju zostali zawodnicy Jaguara Gdańsk. Drugie miejsce przypadło drużynie gospodarzy APK Zieloni zaś na najniższym stopniu uplasowała się drużyna KS Constract Lubawa.

Została również wybrana piątka turnieju, do której trafili: Krzysztof Wiśniewski APK zieloni, Adrian kuchta APK zieloni, Jakub Mucha Błękitni Wejherowo, Tymon Sobociński Ks Constract Lubawa oraz Michał Majewski Jaguar Gdańsk.

Dziękujemy rodzicom, trenerm, sponsorom oraz wszystkim drużyną za wspaniałę zabawę i  atmosferę podczas turnieju.