fot. 000000001

XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Do 30 września można zgłaszać swoje drużyny do siedemnastej edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Turniej to wielka zabawa dzięki, której można spełnić swoje marzenie a w finale zagrać mecz na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. W turnieju swoje pierwsze kroki stawiali tacy piłkarze jak Piotr Zieliński, Paulina Dudek czy Arkadiusz Milik.


To już XVII edycja turnieju w którym dziewczynki i chłopcy w trzech kategoriach wiekowych(U-8, U-10, U-12) będą sprawdzali się podczas turniejów na etapie gminnym, powiatowym, wojewódzkim a następnie ogólnopolskim. W turnieju mogą wziąć udział Szkoły podstawowe, UKSy oraz Akademie Młodych Orłów PZPN. Szczegółowy regulamin turnieju oraz wytyczne dotyczące rozgrywek i rejestracji drużyn można znaleźć pod adresem:


http://zpodworkanastadion.pl/aktualnosci/jak-zglosic-druzyne-instrukcja-wideo/513

http://zpodworkanastadion.pl/rozgrywki

W zeszłej edycji po finałach powiatowych wszyscy zwycięzcy przyjechali na finały wojewódzkie do Gdynia na obiekty Gdyńskiego Centrum Sportu:
- Finały w Gdyni odbyły się w świetnej atmosferze zdrowej rywalizacji sportowej. Poziom turnieju stał na naprawdę wysokim poziomie a zwycięzcy poszczególnych kategorii pojechali walczyć do Warszawy o medale. Mimo, że żadnej z drużyn nie udało się wygrać finału ogólnopolskiego to wszystkie mecze naszych drużyn stały na wysokim poziomie i bardzo dobrze reprezentowali oni nasze województwo. – mówi Karol Wasielewski, koordynator wojewódzki turnieju.
-Trzeba również zaznaczyć, że nasze województwo zostało wyróżnione za bardzo dobrą organizację całego turnieju. To nagroda to bez wątpienia zasługa koordynatorów powiatowych i gminnych, którzy swoją ciężką pracą, zaangażowaniem oraz profesjonalnym podejściem sprawili, że rozgrywki w naszym województwie odbyły się bardzo sprawnie. Z tego miejsca chciałbym im serdecznie podziękować za trud włożony  w organizację turnieju.

Lista koordynatorów:

Rafał Wróblewski

Łukasz Mudyn

Krzysztof Kiełpiński

Sławomir Czajkowski

Bartosz Rogalla

Bartosz Klimowicz

Marcin Łuczak

Tomasz Mazur

Krzysztof Krystecki

Tomasz Wróblewski

Paweł Szajrych

Dariusz Wróbel

Kamil Bieniaszewski

Marek Całka

Łukasz Sulewski

Sebastian Czajka

Ireneusz Stencel

Ireneusz Zarach

Krzysztof Kosznik

Janusz Zarach

Waldemar Rychert

Michał Woźniak

Paweł Pytka

Dominika Brzezińska

Paweł Mania

Stanisław Szulta

Przemysław Maluchnik

Wojciech Pięta

Mariola Andryskowska

Adam Mielewczyk

Marek Prądziński

Marek Szczeciński

Krzysztof Jóźko

Arkadiusz Glazer

Bartosz Pipka

Marek Furgoł

Jolanta Karska

Piotr Świętochowski

Dariusz Miecznikowski

Michał Wach

Jacek Wołczak

Sebastian Cierlicki

Marek Czerwiński

Arkadiusz Janor

Zbigniew Elwart