Finały wojewódzkie U-10

12 kwietnia 2016 r. na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu rozegrano finały wojewódzkie Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w kategorii U-10.

W finale chłopców zmierzyły się drużyny UKS Olimpijczyk Kwakowo i ULKS U-2 Bytów. Chłopcy z Kwakowa pokonali rywali 4:0 i to oni pojadą na Stadion Narodowy w Warszawie. Trzecie miejsce zajęła drużyna UKS Byki Słupsk.

Najlepszy zawodnik: Bartosz Flis z Bytowa
Najlepszy bramkarz: Kamil Goleń ze Słupska
Król strzelców: Kamil Protas z Kwakowa

W kategorii dziewcząt finałowy mecz rozegrały drużyny z SP 6 Malbork i SP Jezierzyce. Dziewczynki z Malborka zwyciężyły wynikiem 1:0, gwarantując sobie wyjazd na ogólnopolskie finały w Warszawie. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna SP6 Kościerzyna.

Najlepsza zawodniczka: Michalina Cygan z Jezierzyc
Najlepsza bramkarka: Agata Marcinkowska z Kościerzyny
Królowa strzelców: Magdalena Kalinowska z Malborka

Trzymamy kciuki za reprezentantów naszego województwa w zmaganiach ogólnopolskich!