fot. tymbark

Finały turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Najlepsi będą mieli szansę zagrania na PGE Narodowym, ale najpierw finał na legendarnym stadionie przy ul. Traugutta 29.


Już 10 kwietnia rozpoczną się finały województwa pomorskiego turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Dzięki zaangażowaniu Urzędu Miasta Gdańska, najlepsze zespoły z naszego województwa zmierzą się podczas trzech dni finałowych na dawnym stadionie Lechii Gdańsk, na którym kiedyś grał m.in. taki zespół jak Juventus Turyn. Ten stadion to historia Pomorza, więc mamy nadzieję, że nasi młodzi adepci utworzą nową kartę w historii obiektu.

Turniej odbędzie się w dniach 10.04.17(kat. U12), 11.04.17(kat.U10) oraz 12.04.17(kat. U8) chłopców i dziewczynek, a do dyspozycji graczy będzie główna płyta boiska oraz niedawno odnowiona płyta ze sztuczną nawierzchnią. Na naszych gości czeka wiele niespodzianek; oprócz gości specjalnych na obiekcie będzie tzw. EURO Truck zbliżających się mistrzostw U-21, sklep kibica czy foto budka. Jednak niezmiennie największe emocje będzie można znaleźć na boiskach turnieju.

W tym roku patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Gdańska- Paweł Adamowicz. 


​Więcej informacji:


KLIKNIJ ABY POBRAĆ LISTĘ DRUŻYN BIORĄCYCH UDZIAŁ W FINALE:

​Finaliści