fot. Jedna drużyna

Kadra U-14 chłopców - wyniki

Rozgrywki o Puchar im. Kazimierza Deyny


Sezon 2022/2023

1. kolejka: 28.09.2022 r.
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 1:1
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 2:0
Bramki: Dorian Sinkiewicz 42' Aleks Gawrysiak 60' 

2. kolejka: 4-5.10.2022 r.

Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 3:1
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 2:4

Bramki: Dorian Sinkiewicz, Jan Strzecki, Maksymilian Mikołajewski, Nikodem Smoleń.

Pomorski ZPN: Krystian Dzierzba (Arka Gdynia SI), Aleksander Wołosowski (UKS Orlen Gdańsk), Nikodem Smoleń (UKS Orlen Gdańsk), Karol Kuderczak (Arka Gdynia SI), Alan Knapek (UKS Orlen Gdańsk), Piotr Krefft (Arka Gdynia SI), Dawid Balbier (Arka Gdynia SI), Maksymilian Mikołajewski (Jaguar Gdańsk), Jan Strzecki (UKS Orlen Gdańsk), Nikodem Bochentyn (AP Jedynka Reda), Dorian Sinkiewicz (AP GKS Kowale)

Grali również: Sebastian Zgierski (Jaguar Gdańsk), Grzegorz Chrapkowski (UKS Orlen Gdańsk), Maksymilian Czyżykowski (UKS Orlen Gdańsk), Nikodem Tabor (Stolem Gniewino), Witor Gurzyński (AP GKS Kowale)

3. kolejka 25-26.10.2022
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 1:5
Podlaski ZPN - Pomorski ZPN 2:2 (2:0)
Bramki: Dorian Sinkiewicz, Przemysław Reiter

Pomorski ZPN: Krystian Dzierzba (Arka Gdynia SI), Aleksander Wołosowski (UKS Orlen Gdańsk), Kacper Rogoz (Lechia Gdańsk), Karol Kuderczak (Arka Gdynia SI), Alan Knapek (UKS Orlen Gdańsk), Piotr Krefft (Arka Gdynia SI), Dawid Balbier (Arka Gdynia SI), Maksymilian Mikołajewski (Jaguar Gdańsk), Jan Strzecki (UKS Orlen Gdańsk), Aleksander Gawrysiak (Lechia Gdańsk), Dorian Sinkiewicz (AP Kowale)

Grali również: Rafał Rybka (Lechia Gdańsk), Oliwier Ligęza (Lechia Gdańsk), Oskar Żakowiecki (Lechia Gdańsk), Przemysław Reiter (Radunia Stężyca), Michał Borzecki (Dragon Pomorze), Jakub Bury (Dragon Pomorze), Dawid Lipski (UKS Orlen Płock)

Tabela
1. Pomorski ZPN 7 pkt. 8:4
2. Kujawsko-Pomorski ZPN 3 pkt. 4:8
3. Warmińsko-Mazurski ZPN 4 pkt. 8:6
4. Podlaski ZPN 2 pkt. 4:6

Sezon 2021/2022

1. kolejka: 29.09.2021 r.
Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 1:2
Podlaski ZPN - Pomorski ZPN 4:0

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zieliński (Jaguar Gdańsk) - Kacper Czernowałów (UKS Lotos Gdańsk), Marcel Kulesza (Jaguar Gdańsk), Fabian Ziółkowski (Gedania Gdańsk), Jeremi Iwanicki - kpt. (Lechia Gdańsk) - Alan Łodożyński (Lechia Gdańsk), Kacper Cwajda (UKS Lotos Gdańsk), Filip Wiśniewski (Olimpijczyk Kwakowo) - Igor Hasa (UKS Lotos Gdańsk), Nikodem Chyliński (Lechia Gdańsk), Oliwier Sak (Lechia Gdańsk)

Rezerwowi: Wiktor Pionk (Jaguar Gdańsk), Oskar Sas (Jaguar Gdańsk), Hubert Gemba (SAP Sopot), Filip Szymański (Jaguar Gdańsk), Adam Gdaniec (Radunia Stężyca), Maciej Kowalski (SI Arka Gdynia), Tymon Wojciechowski (SAP Sopot)

2. kolejka: 13.10.2021 r.
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 1:1
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 5:2
Bramki: Kacper Cwajda, Hubert Gemba, Maciej Kowalski, Patryk Jarnot, Filip Wiśniewski

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zieliński (Jaguar Gdańsk) - Kacper Czernowałów (UKS Lotos Gdańsk), Maciej Kowalski (SI Arka Gdynia), Natan Sobiech (Lechia Gdańsk), Jeremi Iwanicki - kpt. (Lechia Gdańsk) - Kacper Cwajda (UKS Lotos Gdańsk), Alan Łodożyński (Lechia Gdańsk), Filip Szymański (Jaguar Gdańsk) - Igor Hasa (UKS Lotos Gdańsk), Hubert Gemba (SAP Sopot), Oliwier Sak (Lechia Gdańsk)

Grali również: Wiktor Pionk (Jaguar Gdańsk), Filip Wiśniewski (Olimpijczyk Kwakowo), Patryk Jarnot (SI Arka Gdynia), Adam Gdaniec (Radunia Stężyca), Adam Giedrys (SI Arka Gdynia), Oskar Sas (Jaguar Gdańsk), Radosław Kulesza (Jaguar Gdańsk)

3. kolejka: 27.10.2021 r.
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 5:2
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 2:1
Bramka: Maciej Kowalski

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zieliński (Jaguar Gdańsk) - Kacper Czernowałów (UKS Lotos Gdańsk), Maciej Kowalski (SI Arka Gdynia), Natan Sobiech (Lechia Gdańsk), Jeremi Iwanicki - kpt. (Lechia Gdańsk) - Kacper Cwajda (UKS Lotos Gdańsk), Alan Łodożyński (Lechia Gdańsk), Filip Wiśniewski (Olimpijczyk Kwakowo) - Igor Hasa (UKS Lotos Gdańsk), Hubert Gemba (SAP Sopot), Wiktor Pionk (Jaguar Gdańsk)

Grali również: Nikodem Bieniasz - Krzywiec (Gedania Gdańsk), Patryk Jarnot (SI Arka Gdynia), Adam Gdaniec (Radunia Stężyca), Adam Giedrys (SI Arka Gdynia), Jan Wróbel (Jaguar Gdańsk), Oliwier Sak (Lechia Gdańsk), Radosław Kulesza (Jaguar Gdańsk)

4. kolejka: 27.04.2022 r. 
Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 0:8
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0:4

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zieliński (Jaguar Gdańsk) – Kornel Łukasiak (Gedania Gdańsk) Maciej Kowalski (SI Arka Gdynia), Antoni Kowaluk (Jaguar Gdańsk), Igor Zyntek (Jaguar Gdańsk) - Natan Sobiech (Lechia Gdańsk), Alan Łodożyński (Lechia Gdańsk), Fabian Ziółkowski (Gedania Gdańsk) - Igor Hasa (UKS Lotos Gdańsk), Jan Thiel (Stolem Gniewino), Wiktor Pionk (Jaguar Gdańsk)

Grali również: Adam Gdaniec (Radunia Stężyca), Jan Wróbel (Jaguar Gdańsk), Nikodem Bieniasz – Krzywiec (Gedania Gdańsk), Jakub Jendrzejewski (UKS Lotos Gdańsk), Hubert Gemba (SAP Sopot), Maksymilian Rawiński (Pomezania Malbork), Szymon Świadek (UKS Lotos Gdańsk)

5. kolejka: 1.06.2022 r. 
Kujawsko-Pomorski ZPN - Pomorski ZPN 11:0
Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 1:4

6. kolejka: 8.06.2022 r. 
Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 3:0
Bramki: Franciszek Grygiel (Jaguar Gdańsk), Daniel Renda (Jaguar Gdańsk), Wojciech Kujawski (UKS Lotos Gdańsk)
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 6:1

Tabela mecze punkty bramki
1. Podlaski ZPN 6 13 21-8
2. Kujawsko-Pomorski ZPN 6 12 29-14
3. Pomorski ZPN 6 6 9-23
4. Warmińsko-Mazurski ZPN 6 4 5-19

Sezon 2020/2021

1. kolejka: 22.09.2020 r. 
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 2:1
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 6:1
1:0 – 23’ Julian Woźniak
2:0 – 39’ Kacper Potulski
3:0 – 40’ Euzebiusz Belka
4:0 – 53’ Jakub Adkonis
5:0 – 68’ Dominik Urbański
6:1 – 74’ Oskar Śliwowski

Kadra Pomorskiego ZPN: Kamil Nowak - Borys Jesionowski, Kacper Potulski, Wiktor Winiarski, Franciszek Bladowski - Kacper Nowak, Julian Woźniak - Przemysław Zakrzewski, Jakub Adkonis, Milosz Kaczmarek - Euzebiusz Belka
Rezerwowi: Oskar Śliwowski, Natan Jóskowski, Dominik Urbański, Alan Wiśniewski, Adrian Czyżewski, Oliver Pospieszny, Oskar Lenc

2. kolejka: 6.10.2020 r. 
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 3:1
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 1:3

Bramki: 2 Jakub Adkonis, Julian Woźniak

Kadra Pomorskiego ZPN: Nowak Kamil - Jesionowski Borys, Potulski Kacper, Winiarski Wiktor, Bladowski Franciszek - Nowak Kacper, Woźniak Julian - Śliwowski Oskar, Adkonis Jakub, Zakrzewski Przemysław - Belka Euzebiusz
Rezerwowi: Lenc Oskar, Jóskowski Natan, Urbański Dominik, Treder Oskar, Pospieszny Oliver, Recław Szymon, Brzyski Igor

3. kolejka: 20.10.2020 r. 
Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 2:1
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0:3

Kadra Pomorskiego ZPN: Nowak Kamil - Jesionowski Borys, Potulski Kacper, Winiarski Wiktor, Bladowski Franciszek - Nowak Kacper, Woźniak Julian - Zakrzewski Przemysław, Adkonis Jakub, Brzyski Igor - Belka Euzebiusz
Rezerwowi: Lenc Oskar, Urbański Dominik, Pospieszny Oliwer, Treder Oskar, Śliwowski Oskar, Jóskowski Natan, Recław Szymon

4. kolejka: 5-6.05.2021 r. 
Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 0:3
Kujawsko-Pomorski ZPN - Pomorski ZPN 0:4
0:1 - 34' Jakub Adkonis 
0:2 - 40' Jakub Adkonis (asysta Wiktor Winiarski)
0:3 - 49' Jakub Adkonis (asysta Jakub Pławski)
0:4 - 56' Euzebiusz Belka (asysta Jakub Pławski)

Kadra Pomorskiego ZPN: Kamil Nowak (UKS Lotos Gdańsk) - Borys Jesionowski (Lechia Gdańsk), Kacper Potulski (Lechia Gdańsk), Wiktor Winiarski (UKS Lotos Gdańsk), Franciszek Bladowski (UKS Lotos Gdańsk) - Igor Brzyski (Lechia Gdańsk), Kacper Nowak (UKS Lotos Gdańsk) - Alan Wiśniewski (Lechia Gdańsk), Oskar Treder (Lechia Gdańsk), Natan Jóskowski (UKS Lotos Gdańsk) - Jakub Adkonis (Olimpijczyk Kwakowo)
Grali również: Jakub Pławski (UKS Lotos Gdańsk), Euzebiusz Belka (UKS Lotos Gdańsk), Oskar Śliwowski (UKS Lotos Gdańsk), Oskar Lenc (Lechia Gdańsk), Miłosz Kaczmarek (SI Arka Gdynia), Julian Woźniak (Lechia Gdańsk), Kamil Jakubiak (UKS Lotos Gdańsk)

5. kolejka: 1-2.06.2021 r. 
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 5:1
Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 6:2
Bramki: Alan Wiśniewski (asysta Jakub Adkonis), Igor Brzyski (asysta Wiktor Winiarski), Oskar Treder (asysta Natan Jóskowski), Euzebiusz Belka (asysta Jakub Adkonis), Jakub Adkonis, Oskar Śliwowski

Kadra Pomorskiego ZPN: Kamil Nowak - Borys Jesionowski, Kacper Potulski, Wiktor Winiarski, Igor Dubiela - Igor Brzyski, Kacper Nowak - Alan Wiśniewski, Oskar Treder, Natan Jóskowski - Jakub Adkonis
Grali również: Oskar Lenc, Euzebiusz Belka, Julian Woźniak, Kamil Jakubiak, Oskar Śliwowski, Miłosz Kaczmarek, Jakub Pławski

6. kolejka: 8-9.06.2021 r.
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko Mazurski ZPN 3:4
Podlaski ZPN - Pomorski ZPN 3:1
Bramka: Aleksander Reclaw (asysta Miłosz Kaczmarek)

Kadra Pomorskiego ZPN: Kamil Nowak - Borys Jesionowski, Kacper Potulski, Wiktor Winiarski, Jakub Tyborczyk - Igor Brzyski, Kacper Nowak - Alan Wiśniewski, Julian Woźniak, Natan Jóskowski - Euzebiusz Belka
rezerwowi: Oskar Lenc, Szymon Recław, Igor Dubiela, Oskar Śliwowski, Miłosz Kaczmarek, Aleksander Reclaw, Adrian Czyżewski

 

Tabela mecze punkty bramki
1. Podlaski ZPN 6 15 17-6
2. Pomorski ZPN 6 12 20-10
3. Warmińsko-Mazurski ZPN 6 6 10-18
4. Kujawsko-Pomorski ZPN 6 3 9-22

Sezon 2019/2020

1. kolejka: 24-26.09.2019 r.
Warmińsko-Mazurski ZPN – Pomorski ZPN 1:2
Bramki: Maciąg Miłosz, Mikołajewski Daniel

Kujawsko-Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 3:0

2. kolejka: 15-17.10.2019 r.
Pomorski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 2:1
Bramki: Mikołajewski Daniel, Niepsuj Krystian

Podlaski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 1:2

3. kolejka: 29-31.10.2019 r.
Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 2:1
Bramki: Ozimek Jakub, Pawlak Igor

Kujawsko-Pomorski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 4:0

Tabela mecze punkty bramki
1. Pomorski ZPN 3 9 6-3
2. Kujawsko-Pomorski ZPN 3 6 8-2
3. Warmińsko-Mazurski ZPN 3 3 3-7
4. Podlaski ZPN 3 0 2-7

Pomorski ZPN w rundzie jesiennej reprezentowali:
1. Bajko Marcel - Lechia Gdańsk SA
2. Bielawa Aleksander - Lechia Gdańsk SA
3. Elwart Antoni - SI Arka Gdynia
4. Misztal Fryderyk - UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
5. Orzechowski Kacper - UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
6. Kolasa Aleks - UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
7. Ryszewski Mateusz - UKS Lotos Gdańsk / Jaguar Gdańsk
8. Niepsuj Krystian - UKS Lotos Gdańsk / GTS Pruszcz Gdański
9. Kotowicz Medard - UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
10. Barbugli Alex - UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
11. Dubień Stanisław - Gryf Tczew
12. Groth Nikodem - GOSRiT Luzino
13. Mikołajewski Dnaiel - GOSRiT Luzino
14. Maciąg Miłosz - Jaguar Gdańsk
15. Bromirski Bartłomiej - Jaguar Gdańsk
16. Pawlak Igor - Jaguar Gdańsk
17. Mendlewski Jakub - Jantar Ustka
18. Raczyński Kacper - Olimpijczyk Kwakowo
19. Ozimek Jakub - Olimpijczyk Kwakowo
20. Oleksiewicz Jakub - Chojniczanka Chojnice
21. Lemańczyk Filip - Chojniczanka Chojnice

Sztab szkoleniowy:
Borkowski Tomasz
Wilk Krzysztof
Talik Jarosław
Żurawski Waldemar