fot. Jedna drużyna

Kadra U-13 chłopców - wyniki

Rozgrywki o Puchar im. Kazimierza Górskiego


Sezon 2021/2022

1. kolejka: 29.09.2021 r. 
Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 0:0
Podlaski ZPN - Pomorski ZPN 1:0

Kadra Pomorskiego ZPN: Adrian Czerniewicz (Gryf Tczew), Kajetan Igielski (Arka Gdynia SI), Dawid Balbier (Arka Gdynia SI), Cezary Górniak (Arka Gdynia SI), Grzegorz Chrapkowski (JFA Przechlewo), Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo), Krystian Dzierzba (Błękitni Wejherowo), Maksymilian Czyżykowski (Chojniczanka Chojnice), Dorian Sinkiewicz (AP GKS Kowale), Piotr Krefft (Pogoń Lębork), Oskar Żakowiecki (Lechia Gdańsk), Aleks Gawrysiak (Lechia Gdańsk), Oliwier Ligęza (Lechia Gdańsk), Rafał Rybka (Lechia Gdańsk), Wiktor Gurzyński (AP GKS Kowale), Karol Kuderczak (Arka Gdynia SI), Samuel Zaremba (Gryf Słupsk), Sebastian Zgierski (Jaguar Gdańsk)

2. kolejka: 13.10.2021 r. 
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 0:0
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 2:0
Bramki: Maksymilian Czyżykowski (Chojniczanka Chojnice), Dorian Sinkiewicz (AP GKS Kowale)

Kadra Pomorskiego ZPN: Tymon Chudzik (Escola Fulbolu Pruszcz Gdański), Kajetan Igielski (Arka Gdynia SI), Dawid Balbier (Arka Gdynia SI), Cezary Górniak (Arka Gdynia SI), Grzegorz Chrapkowski (JFA Przechlewo), Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo), Krystian Dzierzba (Błękitni Wejherowo), Maksymilian Czyżykowski (Chojniczanka Chojnice), Dorian Sinkiewicz (AP GKS Kowale), Piotr Krefft (Pogoń Lębork), Oskar Żakowiecki (Lechia Gdańsk), Oliwier Ligęza (Lechia Gdańsk), Rafał Rybka (Lechia Gdańsk), Wiktor Gurzyński (AP GKS Kowale), Karol Kuderczak (Arka Gdynia SI), Samuel Zaremba (Gryf Słupsk), Sebastian Zgierski (Jaguar Gdańsk), Maciej Białowąs (Jaguar Gdańsk)

3. kolejka: 27.10.2021 r.
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 1:1
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 3:0

Kadra Pomorskiego ZPN: Pomorski ZPN: Tymon Chudzik (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), Kajetan Igielski (Arka Gdynia SI), Grzegorz Chrapkowski (JFA Przechlewo), Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo), Krystian Dzierzba (Błękitni Wejherowo), Maksymilian Czyżykowski (Chojniczanka Chojnice), Dorian Sinkiewicz (AP GKS Kowale), Piotr Krefft (Pogoń Lębork), Oskar Żakowiecki (Lechia Gdańsk), Oliwier Ligęza (Lechia Gdańsk), Rafał Rybka (Lechia Gdańsk), Wiktor Gurzyński (AP GKS Kowale), Karol Kuderczak (Arka Gdynia SI), Samuel Zaremba (Gryf Słupsk), Sebastian Zgierski (Jaguar Gdańsk), Michał Jagiełka (Jedynka Reda), Wiktor Szyca (Lechia Gdańsk)

4. kolejka: 27.04.2022 r.
Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 3:1
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2:1

 

Tabela mecze punkty bramki
1. Warmińsko-Mazurski ZPN 4 8 6-1
2. Pomorski ZPN 4 6 4-5
3. Podlaski ZPN 4 5 3-3
4. Kujawsko-Pomorski ZPN 4 2 2-6

Sezon 2020/2021

1. kolejka: 22.09.2020 r. 
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 0:3
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 0:1 

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zieliński, Tymoteusz Tworkowski – Fabian Ziółkowski, Igor Zyntek, Igor Hasa, Hubert Hapka, Szymon Ignatowicz, Szymon Dziedzia, Filip Szymański, Jan Wróbel, Igor Górecki, Hubert Strugała, Dawid Gliszczyński, Kacper Pietrak, Natan Sobiech

2. kolejka: 6.10.2020 r. 
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 3:1
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 1:2

Bramki: 
0:1 - 30' Igor Zyntek 
0:2 - 44' Filip Szymański
1:2 - 60' 

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zileliński, Tymoteusz Twarowski – Fabian Ziółkowski, Igor Zyntek, Igor Hasa, Hubert Hapka, Szymon Gościcki, Jan Wróbel, Igor Górecki, Hubert Strugała, Damian Skerka, Adam Gierdys, Kacper Dawidowski, Filip Szymański, Szymon Dziedzia

3. kolejka: 20.10.2020 r. 
Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 2:1
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 1:0
Bramka: 
1:0 - 25' Igor Zyntek

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zieliński (Jaguar Gdańsk), Szymon Świadek (KS Dragon Pomorze) – Fabian Ziółkowski (Gedania Gdańsk), Szymon Gościcki (Jaguar Gdańsk), Igor Hasa (Wierzyca Pelplin), Jeremi Iwanicki (Lechia Gdańsk), Igor Zyntek (Jaguar Gdańsk), Szymon Dziedzia (Lechia Gdańsk), Kacper Dawidowski (Pomorze Gdańsk), Filip Szymański (Jaguar Gdańsk), Kacper Pietrak (Gryf Słupsk), Szymon Ignatowicz (Sparta Sycewice), Hubert Hapka (Sparta Sycewice), Natan Sobiech (Lechia Gdańsk), Igor Twarowski (Arka Gdynia)

4. kolejka: 5-6.05.2021. r. 
Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 1:2
Kujawsko-Pomorski ZPN - Pomorski ZPN 2:1
Bramka: Igor Zyntek (Jaguar Gdańsk)

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zieliński, Tymoteusz Tworkowski, Igor Zyntek, Szymon Gościcki, Leon Dmochowski, Filip Szymański (Jaguar Gdańsk), Natan Sobiech, Oliwier Sak, Nikodem Chyliński, Jeremi Iwanicki, Szymon Dziedzia, Oskar Żakowiecki (Lechia Gdańsk), Adam Giedrys (Arka Gdynia), Igor Hasa (Wierzyca Pelplin), Wiktor Pionk (Gryf Tczew), Hubert Hapka (Sparta Sycewice)

5. kolejka: 1-2.06.2021 r. 
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 1:3
Pomorski ZPN - Warmińsko Mazurski ZPN 2:3
Bramki: Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo), Igor Hasa (Wierzyca Pelplin)

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zieliński, Tymoteusz Tworkowski, Szymon Gościcki, Leon Dmochowski, Filip Szymański (Jaguar Gdańsk), Natan Sobiech, Oliwier Sak, Jeremi Iwanicki, Szymon Dziedzia, Oskar Żakowiecki (Lechia Gdańsk), Adam Giedrys, Igor Górecki (Arka Gdynia), Igor Hasa (Wierzyca Pelplin), Wiktor Pionk (Gryf Tczew), Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo), Bartek Łudczak (Piki Gdańsk), Kacper Pietrak, Filip Wiśniewski (Gryf Słupsk)

6. kolejka: 8-9.06.2021 r. 
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 2:4
Podlaski ZPN - Pomorski ZPN 0:3
Bramki: Igor Hasa (Wierzyca Pelplin), Jeremi Iwanicki (Lechia Gdańsk), Wiktor Pionk (Gryf Tczew)

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zieliński, Tymoteusz Tworkowski, Szymon Gościcki, Leon Dmochowski (Jaguar Gdańsk), Natan Sobiech, Oliwier Sak, Jeremi Iwanicki, Szymon Dziedzia (Lechia Gdańsk), Adam Giedrys, Igor Górecki (Arka Gdynia), Igor Hasa, Kacper Cwajda (Wierzyca Pelplin), Wiktor Pionk (Gryf Tczew), Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo), Bartek Łudczak (Piki Gdańsk), Filip Wiśniewski (Gryf Słupsk), Nikodem Bieniasz (Gedania Gdańsk), Hubert Gemba (SAP Sopot)

Tabela mecze punkty bramki
1. Warmińsko-Mazurski ZPN 6 12 14-9
2. Kujawsko-Pomorski ZPN 6 12 12-9
3. Pomorski ZPN 6 9 9-7
4. Podlaski ZPN 6 3 4-14

Sezon 2019/2020

1. kolejka: 24-26.09.2019 r.
Warmińsko-Mazurski ZPN – Pomorski ZPN 0:2
Bramki: Woźniak Julian, Szyszło Igor

Kujawsko-Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 3:0

2. kolejka: 15-17.10.2019 r.
Pomorski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 3:3
Bramki: Atur Radomski, Oskar Śliwowski, Igor Brzyski

Podlaski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 2:1

3. kolejka: 29-31.10.2019 r.
Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 1:5
Bramka:

Kujawsko-Pomorski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 0:3

Tabela mecze punkty bramki
1. Podlaski ZPN 3 6 7-5
2. Kujawsko-Pomorski ZPN 3 4 6-6
3. Pomorski ZPN 3 3 6-8
4. Warmińsko-Mazurski ZPN 3 0 4-4

Pomorski ZPN w rundzie jesiennej reprezentowali:
1. Potulski Kacper - Lechia Gdańsk SA
2. Urbański Dominik - Lechia Gdańsk SA
3. Brzyski Igor - Lechia Gdańsk SA
4. Woźniak Julian - Lechia Gdańsk SA
5. Treder Oskar - Lechia Gdańsk SA
6. Dybowski Marcel - Lechia Gdańsk SA
7. Ziętkowski-Gloza Wiktor - Lechia Gdańsk SA
8. Lenc Oskar - Lechia Gdańsk SA
9. Jesionowski Borys - Lechia Gdańsk SA
10. Derc Mateusz - SI Arka Gdynia
11. Zakrzewski Przemysław - SI Arka Gdynia
12. Radomski Artur - SI Arka Gdynia
13. Dubiela Igor - SI Arka Gdynia
14. Pasternacki Nikodem - SI Arka Gdynia
15. Adkonis Jakub - Olimpijczyk Kwakowo
16. Łapigrowski Dawid - KTS-K Luzino
17. Szyszło Igor - UKS Lotos Gdańsk/U2 Bytów
18. Śliwowski Oskar - UKS Lotos Gdańsk/LZS Bojano
19. Wyszomierski Jakub - AP KP Gdynia

Sztab szkoleniowy:
Wypij Paweł
Godlewski Łukasz
Talik Jarosław
Żurawski Waldema