fot. Klasy Sportowe Pomorskiego ZPN - Malbork

Zgrupowanie Klas Sportowych Pomorskiego ZPN w Sztutowie

W dniach 13-17 września 2021 r. uczniowie klas sportowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Malborku -przebywali na zgrupowaniu sportowym Ośrodku Wypoczynkowym "Promyk" w Sztutowie.


W trakcie jego przebiegu chłopcy i dziewczęta trenowali na bardzo dobrym boisku w Stegnie oraz obiektach w/w ośrodka, miejscowym lesie i plaży. Poza zajęciami sportowymi uczestnicy zwiedzili Muzeum Stutthof, budowę przekopu Mierzei Wiślanej oraz aktywnie uczestniczyli w zorganizowanym klasowym turnieju piłkarskim. Ponadto trenerzy przeprowadzili wykłady z zakresu teorii i szkolenia piłki nożnej, zdrowego odżywiania oraz wspólnie oglądano mecz Ligi Mistrzów Barcelona – Bayern Monachium. Na zakończenie zgrupowania Ośrodek "Promyk" zorganizował  grilla w czasie którego podsumowano jego przebieg i nagrodzono uczestników słodyczami i drobnymi upominkami. Dużą niespodzianką był przyjazd do Sztutowa naszej wychowawczyni, pani Iriny Pomozowej.

klasa_malbork1.jpg

W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej, dyrekcjom szkół, pracownikom Ośrodka Wypoczynkowego "Promyk" za pomoc w jego organizacji, a uczestnikom za duże zaangażowanie w pracę treningową i bardzo dobre zachowanie w ramach procesu integracji. 

Trener Koordynator klas sportowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej
Henryk  Pawłowski

klasa_malbork2.jpg

klasa_malbork3.jpg


Klasy sportowe Pomorskiego ZPN są współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Urząd Marszałkowski1