fot. Klasy Pomorskiego ZPN - Gniewino

Zgrupowanie klas Pomorskiego ZPN w Gniewinie

W dniach 17-21.02.2021 klasy Pomorskiego ZPN po raz kolejny na tym etapie szkolenia uczestniczyły w zgrupowaniu w ośrodku Mistral Sport w Gniewinie.


Uczestnikami obozu byli chłopcy siódmej i ósmej klasy Szkoły Podstawowej nr 75 w Gdańsku. Obóz był finansowany z środków Pomorskiego ZPN, a uczniowie wypożyczeni z klubów macierzystych na okres nauki (2 lat) mogli skupić się na pracy nad swoim rozwojem w niezwykle komfortowych warunkach.

Podczas zgrupowania sztab szkoleniowy kładł nacisk na indywidualny rozwój zawodników poprzez realizowanie treningu pozycyjnego, formacyjnego oraz doskonalenie działań techniczno-taktycznych na danej pozycji.

Mimo, iż od Euro 2012 minęło kilka lat, fakt, że do tej imprezy w ośrodku przygotowywali się wtedy najlepsi piłkarze na świecie miał niebanalne znaczenie i wpływ na świadomość i poziom determinacji zawodników reprezentujących Pomorski ZPN. Możliwości Hotelu Mistral w Gniewinie zostały maksymalnie wykorzystane przez sztab szkoleniowy: liczne odprawy, regeneracja w SPA, salka fitness i siłownia pozwoliły trenerom optymalnie wykorzystać czas na zgrupowaniu.

Podczas treningów zawodnicy byli monitorowani za pomocą  systemu diagnostycznego GPEXE oraz nagrywani z różnej perspektywy, co pozwoliło wyciągnąć odpowiednie wskazówki do dalszego procesu szkoleniowego.

Zawodnicy po wyczerpujących zajęciach mogli korzystać z urządzeń do masażu, rękawów regeneracyjnych i elektro stymulatorów w pokoju regeneracyjnym.

Podziękowania dla Pomorskiego ZPN za zorganizowanie zgrupowania dzięki, któremu chłopcy mogą zrobić kolejny krok w swojej przygodzie z piłką.

Dziękujemy firmie newlevelsport.pl za wsparcie diagnostyczne oraz regeneracyjne.

>>>> FILMOWE PODSUMOWANIE OBOZU <<<<

Klasa1.jpg

Klasa2.jpg

Klasa3.jpg

klasa4.jpg

klasa5.jpg

klasa6.jpg

klasa7.jpg

klasa8.jpg

klasa9.jpg

klasa10.jpg

klasa11.jpg

klasa12.jpg

klasa13.jpg

 

 

 

 


 

Projekt współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Urząd Marszałkowski1