fot. Pomorski ZPN

Zgłoszenia do rozgrywek na sezon 2020/21

Zgłoszenia do rozgrywek on-line [sezon 2020/2021]. Termin zgłoszeń 15.06.2020 r.


​Formularz jest bardzo prosty w obsłudze. Każdą drużynę dodajemy osobno, na koniec zapisujemy całe zgłoszenieWażne, aby przycisk ZAPISZ użyć dopiero po wprowadzeniu wszystkich drużyn. Proszę również zwrócić uwagę na okienko dotyczące udziału w rozgrywkach Pucharu Polski. Na samym dole artykułu znajduje się informacja dla klubów niezrzeszonych, które chcą przystąpić do rozgrywek Pucharu Polski.

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego ZPN informuje, że do dnia 15.06.2020 r. wszystkie kluby zobowiązane są do zgłoszenia swoich zespołów do rozgrywek w sezonie 2020/2021. W rozgrywkach o Puchar Polski Pomorskiego ZPN udział biorą obowiązkowo drużyny III i IV ligi oraz klasy Okręgowej. Pozostałe drużyny biorą udział na zasadzie dobrowolności. Na zasadzie dobrowolności w rozgrywkach mogą brać udział drużyny, które nie są członkami Pomorskiego ZPN oraz drużyny kategorii junior A.

Uczestnictwo Klubu w rozgrywkach seniorskich uwarunkowane jest posiadaniem aktualnej licencji na sezon rozgrywkowy 2020/2021.

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie z adresem klubowym z domeną @pomorski-zpn.pl. Zgłoszenia z prywatnej poczty nie będą uwzględniane. Jeśli ktoś chce założyć nową skrzynkę lub odnowić dostęp do istniejącej, proszę pisać na adres pomorski@zpn.pl. Dane telefoniczne będą zaktualizowane i wprowadzone do systemu Blue Alert, za pomocą którego będziemy wysyłać wiadomości sms. 

UWAGA!
Kluby niezrzeszone chcące przystąpić do rozgrywek w Pucharze Polski w sezonie 2019/20 muszą wypełnić formularz, który dostępny jest ​​​TUTAJ​​, a następnie wysłać wypełniony formularz na adres zgloszenia@pomorski-zpn.pl

Link do formularza zgłoszeniowego