fot. Pomorski ZPN

Zgłoszenia do rozgrywek on-line [sezon 2024/2025]

Rozpoczęły się zgłoszenia do rozgrywek w sezonie 2024/2025. Termin zgłoszeń 23.06.2024 r.


Link do formularza zgłoszeniowego został udostępniony mailem na skrzynki z domeną @pomorski-zpn.pl

Formularz jest bardzo prosty w obsłudze. Każdą drużynę dodajemy osobno, na koniec zapisujemy całe zgłoszenie. Ważne, aby przycisk ZAPIS OSTATECZNY użyć dopiero po wprowadzeniu wszystkich drużyn. W przypadku drużyn juniorskich konieczne będzie wybranie „preferowanego zaszeregowania terytorialnego”, a w przypadku rozgrywek turniejowych również „deklarowanego poziomu zaawansowania”.

W rozgrywkach o Puchar Polski Pomorskiego ZPN udział biorą obowiązkowo drużyny III i IV ligi oraz Klasy Okręgowej. Pozostałe drużyny biorą udział na zasadzie dobrowolności. Na zasadzie dobrowolności w rozgrywkach mogą brać również udział drużyny, które nie są członkami Pomorskiego ZPN oraz drużyny kategorii Junior A. Należy pamiętać, że do rozgrywek Pucharu Polski należy zgłosić się osobno poprzez wybór odpowiedniej kategorii w formularzu (Puchar Polski Klasa A, Puchar Polski Klasa B, Puchar Polski Junior A).

Prosimy o rozważne zgłoszenia z uwagi na nowe stawki sankcji z tytułu wycofań: kliknij aby pobrać

Uczestnictwo klubu w rozgrywkach uwarunkowane jest posiadaniem aktualnej licencji na sezon rozgrywkowy 2024/2025.

Jeśli istnieje potrzeba założenia skrzynki mailowej lub odnowienia dostępu do istniejącej, prosimy o kontakt mailowy z pomorski@zpn.pl

UWAGA!
Jeżeli nie ma Państwa klubu na liście w formularzu zgłoszeniowym lub nie otrzymali Państwo maila z linkiem do formularza, prosimy o kontakt mailowy: g.molka@pomorski-zpn.pl.

Informacje o Pucharze Polski dla drużyn niezrzeszonych:
Zasadu zgłoszeń i udziału: kliknij aby pobrać
Załącznik 1: kliknij aby pobrać
Załącznik 2: kliknij aby pobrać dockliknij aby pobrać pdf
Załącznik 3: kliknij aby pobrać