fot. Futsal

Zgłoszenia do rozgrywek futsalu

Komisja Futsalu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza do udziału w rozgrywkach III Pomorskiej Ligi Futsalu Mężczyzn oraz Pucharu Polski w Futsalu mężczyzn na szczeblu wojewódzkim.


Zgłoszenia do rozgrywek III PLF oraz rozgrywek PP w futsalu przyjmowane będą do 15 listopada 2023 roku pod adresem mailowym: futsal@pomorski-zpn.pl

Planowany start rozgrywek III PLF i PP w Futsalu planowany jest na koniec listopada / początek grudnia 2023 roku. Harmonogram rozgrywek uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. 

Po szczegółowe informacje zapraszamy do przewodniczącego komisji Bogdana Duraja tel. 602414115 lub wiceprzewodniczącego komisji Janusza Leyk tel. 600403710.

Zwycięzca III PLF uzyska awans do barażu do II PLF, a zwycięzca PP w Futsalu uzyska prawo do udziału w rozgrywkach centralnych Pucharu Polski.

Warto czynnie wypełnić zimową przerwę ligową piłki trawiastej i wziąć udział w rozgrywkach PP w Futsalu lub III lidze Futsalu. Jest to okazja do gry z zespołami z regionu, przy stosunkowo niewielkich kosztach, promocji drużyny w województwie a także forma treningu zimowego podnoszącego wyszkolenie techniczne zawodników.