fot. Stanisław Wrzosek - arka.gdynia.pl

Wykład dla trenerów on-line pt. Rzeczywistość covidowa a przygotowanie motoryczne zawodników do gry

W środę 16 grudnia 2020 roku odbędzie się organizowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wykład dla trenerów on-line pt. Rzeczywistość covidowa a przygotowanie motoryczne zawodników do gry.


Prelegentem będzie dr Łukasz Radzimiński, wykładowca akademicki, autor licznych publikacji naukowych z zakresu teorii i praktyki treningu piłki nożnej. Doktor Radzimiński jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym AWFiS w Gdańsku oraz licencjonowanym trenerem UEFA A, na co dzień pracującym z zawodnikami pierwszoligowej Arki Gdynia jako trener diagnostyki i przygotowania motorycznego.

Termin: 16 grudnia 2020 / środa
Godzina: 19:00 – 20:30
Miejsce: on-line – zamknięta grupa na MS Teams
Warunek uczestnictwa: własne konto na MS Teams
Koszt: bezpłatnie

Uwaga: aktywny udział w wydarzeniu (wykładzie i dyskusji) zostanie potwierdzony certyfikatem oraz przyznaniem 1 punktu uwzględnianego do przedłużenia licencji trenerskiej.

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?
Wydarzenie będzie podzielone na dwa moduły - wykład i dyskusję panelową, oba prowadzone ze specjalnie przygotowanego studia. Podczas wykładu uczestnicy będą mieli możliwość anonsowania pytań (ikona czat), a odpowiedzi na nie uzyskają w drugiej sekwencji wydarzenia – podczas dyskusji przeprowadzonej bezpośrednio po prelekcji. W trakcie wykładu nastąpi kilkukrotne sprawdzenie obecności uczestników, w celu weryfikacji aktywnego uczestnictwa niezbędnego do przyznania certyfikatu i punktów licencyjnych.
Wydarzenie LIVE odbędzie się w zamkniętej grupie w MS Teams, do której będą mieli dostęp wyłącznie uczestnicy zarejestrowani na portalu pzpn24.pzpn.pl.

HARMONOGRAM
18:35 Rozpoczęcie transmisji, którą rozpoczynamy z 25-minutowym wyprzedzeniem po to, aby każdy uczestnik miał możliwość połączenia się i sprawdzenia poprawności funkcjonowania systemu.
19:00 – 19:05 Rozpoczęcie wydarzenia
19:05 – 19:50 Wykład
19:50 – 20:30 Odpowiedzi na pytania uczestników zebrane podczas wykładu i dyskusja panelowa
20:30 Zakończenie konferencji

REJESTRACJA
Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy przesłać zgłoszenie w formie elektronicznej poprzez platformę pzpn24.pzpn.pl.
Rejestracja odbywa się do końca dnia 14 grudnia 2020 r. (do godz. 23:59). Osoby, które nie zarejestrują się do w/w terminie nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.
Po przesłaniu zgłoszenia uczestnik otrzyma wiadomość e-mail z zaproszeniem do grupy na MS Teams.

Uwaga! Dołączenie do grupy i udział w wykładzie jest równoznaczny z zaakceptowaniem przez uczestnika regulaminu wydarzenia (POBIERZ).

CERTYFIKATY
Podczas wykładu zostanie przeprowadzona kilkukrotna weryfikacja uczestnictwa każdego trenera w wydarzeniu, poprzez wpisanie w komentarzu swojego imienia w określonym czasie, podanym przez moderatora szkolenia.
Po odbytym szkoleniu na indywidualnych kontach trenerskich pojawią się certyfikaty, które będą potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim zgodnie z Konwencją Trenerską UEFA w wymiarze 1 godziny/punktu szkoleniowego.

KONTAKT
W przypadku pytań dotyczących konferencji prosimy o kontakt:

sprawy merytoryczne: Andrzej Szwarc
Przewodniczący Komisji ds. Szkolenia Pomorskiego ZPN, tel. 665 362 839

sprawy organizacyjne: Karol Wasielewski
Członek Komisji ds. Licencji Trenerskich Pomorskiego ZPN, tel. 697 038 222

doradztwo techniczne: Maciej Tomaszewski
Asystent Zarządu Pomorskiego ZPN, tel. 697 038 213