fot. Bartosz Zawidzki

Warsztaty trenerskie: Przygotowanie mentalne młodych graczy w rzeczywistości covidowej [29.12.2020]

We wtorek 29 grudnia 2020 roku odbędą się organizowane przez Pomorski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku warsztaty trenerskie on-line pt. Przygotowanie mentalne młodych graczy w rzeczywistości covidowej.


Zapisy rozpoczną się dnia 21 grudnia o godzinie 18:00.

Prelegentem będzie Bartosz Zawidzki, absolwent AWFiS w Gdańsku (kierunek nauczycielski) i Uniwersytetu Gdańskiego (kierunek psychologia),
trener z licencją UEFA A, trener i psycholog grup młodzieżowych w SSA Arka Gdynia, psycholog sportowy w SMS w Gdyni, psycholog kadry Polski w gimnastyce artystycznej, kadry Polski w koszykówce kobiet i mężczyzn grup młodzieżowych.

Aktywny udział w wydarzeniu (wykładzie i dyskusji) zostanie potwierdzony certyfikatem oraz przyznaniem 1 punktu uwzględnionego do przedłużenia licencji trenerskiej.

Termin: 29 grudnia 2020 (wtorek)
Godzina: 19:00 – 21:00
Miejsce: on-line – Zamknięta grupa na MS Teams
Warunek uczestnictwa: własne konto na MS Teams

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?
Warsztaty będą podzielona na trzy moduły: wykład, dyskusję panelową i część „praktyczną”, wszystkie prowadzone ze specjalnie przygotowanego studia. Podczas wykładu uczestnicy będą mieli możliwość anonsowania pytań (ikona czat), a odpowiedzi na nie uzyskają w drugiej sekwencji wydarzenia – podczas dyskusji przeprowadzonej bezpośrednio po wykładzie. Natomiast w części „praktycznej” uczestnicy będą mieli możliwość zaznajomienia się z praktycznymi narzędziami stosowanymi do oceny stanów, cech i dyspozycji psychologicznych młodych piłkarzy.

W trakcie wykładu nastąpi kilkukrotne sprawdzenie obecności uczestników, w celu weryfikacji aktywnego uczestnictwa niezbędnego do przyznania certyfikatu i punktów licencyjnych.

Wydarzenie LIVE odbędzie się w zamkniętej grupie w MS Teams, do której będą mieli dostęp wyłącznie uczestnicy zarejestrowani na własnych, imiennych kontach zgodnych z danymi z portalu pzpn24.pzpn.pl.

HARMONOGRAM 
18:00 – 19:00
 Rozpoczęcie transmisji, którą rozpoczynamy z godzinnym wyprzedzeniem po to, aby każdy uczestnik miał możliwość połączenia się i sprawdzenia poprawności funkcjonowania systemu (po godzinie 19:00 nie będzie można dołączyć do wydarzenia). Zatem jeśli ktoś ma jeszcze problemy techniczne z MS Teams, radzimy, aby już o 18:00 był przy swoim urządzeniu i próbował dołączyć do grupy.
19:00 - 19:05 Rozpoczęcie warsztatów
19:05 – 19:50 Wykład
19:50 – 20:15 Dyskusja, odpowiedzi na pytania uczestników zebrane podczas wykładu
20:15 – 21:00 Praktyczne wykorzystanie narzędzi psychologicznych
21:00 Zakończenie warsztatów

REJESTRACJA
Aby wziąć udział w warsztatach, należy przesłać zgłoszenie w formie elektronicznej poprzez platformę PZPN24, która znajduje się na stronie pzpn24.pzpn.pl
Rejestracja na wydarzenie odbywa się do końca dnia 27 grudnia 2020 r. (do godz. 23:59). Osoby, które nie zarejestrują się do w/w. daty nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.
Po przesłaniu zgłoszenia uczestnik otrzyma wiadomość e-mail z regulaminem konferencji, linkiem do grupy na MS Teams.
Uwaga! Dołączenie do grupy i udział w konferencji jest równoznaczny z zaakceptowaniem przez uczestnika regulaminu konferencji (POBIERZ REGULAMIN). 

CERTYFIKATY
Podczas warsztatów zostanie przeprowadzona kilkukrotna weryfikacja uczestnictwa każdego trenera w wydarzeniu, np. poprzez wpisanie w komentarzu swojego imienia i nazwiska w określonym czasie.
Po szkoleniu na kontach trenerskich pojawią się certyfikaty, które będą potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim zgodnie z Konwencją Trenerską UEFA w wymiarze 1 godziny/punktu szkoleniowego.

KONTAKT
W przypadku pytań dotyczących warsztatów prosimy o kontakt:

sprawy merytoryczne: Andrzej Szwarc
Przewodniczący Komisji ds. Szkolenia Pomorskiego ZPN, tel. 665 362 839

sprawy organizacyjne: Karol Wasielewski
Członek Komisji ds. Licencji Trenerskich Pomorskiego ZPN, tel. 697 038 222

doradztwo techniczne: Maciej Tomaszewski
Asystent Zarządu Pomorskiego ZPN, tel. 697 038 213