fot. UEFA

Warsztaty szkoleniowe dla trenerów

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów z licencją GRASSROOTS C, UEFA B oraz UEFA A na cykl warsztatów prowadzonych przez trenerów edukatorów Pomorskiego ZPN. Warsztaty odbędą się w trzecim kwartale roku w poszczególnych powiatach naszego województwa zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie PZPN24.PZPN.PL


- Stawiamy na szkolenie w formie warsztatów, gdyż chcemy aby trenerzy dzielili się między sobą wiedzą i doświadczeniem. Liczymy na ich aktywne uczestnictwo w seminariach, nie zamierzamy ograniczać się do przekazywania „suchej”, wykładowej wiedzy, zależy nam na wymianie poglądów i wzajemnym doskonaleniu się - mówi Andrzej Szwarc, przewodniczący Komisji ds. Szkolenia i Licencji Trenerskich Pomorskiego ZPN.

- Każde ze szkoleń ma odmienną tematykę po to, aby każdy z trenerów mógł dopasować się do swoich zainteresowań oraz dzielić się swoją wiedzą i wymieniać poglądy z innymi uczestnikami spotkań. Ponadto zależy nam na tym, aby szkolenia były dostępne dla jak największej liczby trenerów, dlatego warsztaty będą odbywały się w wielu, różnych powiatach województwa pomorskiego – mówi Karol Wasielewski, Sekretarz Komisji Licencji Trenerskich Pomorskiego ZPN. – Warsztaty będą prowadzone w następującej konwencji: wykład, praca indywidualna lub grupowa i/lub trening pokazowy, wymiana poglądów/dyskusja. Więcej szczegółów będzie można znaleźć w zakładce opis do każdego szkolenia.

Koszt warsztatów to 50 PLN, który obejmuje udział w wydarzeniu i materiały szkoleniowe. W poniedziałek 26 września na platformie pzp24.pzpn.pl rozpoczną się zapisy na warsztaty w wybranych lokalizacjach. Minimalna liczba osób do zorganizowania warsztatów wynosi 20 osób. Więcej szczegółów będzie można znaleźć w zakładce „opis” do danego wydarzenia. Kolejne instrukcje zostaną następnie wysłane do osób które aplikują na dane szkolenie.

Za udział w każdym szkoleniu uczestnik otrzymuje 2 punkty szkoleniowe niezbędne do przedłużenia licencji trenerskiej.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu
- Karol Wasielewski
- 697038222
- k.wasielewski@pomorski-zpn.pl