fot. www.laczynaspilka.pl

Warsztaty szkoleniowe [6 kwietnia 2020 r., GOS Gdańsk]

[Aktualizacja 31.03.2020 r.] W związku z zaistniałą sytuacją, warsztaty szkoleniowe z trenerem Miłoszem Stępińskim zostały przełożone. Prawdopodobnie odbędą się one w październiku. O dokładnym terminie poinformujemy.


​Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerki i trenerów, przede wszystkim szkolących dziewczęta, na warsztaty metodyczne pt. "Zasady organizacji działań w fazach przejściowych w grze w piłkę nożną", które odbędą się w dniu 6 kwietnia 2020 roku na obiektach Gdańskiego Ośrodka Sportu (80-221 Gdańsk, ul. Traugutta 29).

Zajęcia poprowadzi Miłosz Stępiński – znakomity praktyk i teoretyk piłki nożnej. Trener Stępiński jest dr. nauk o kulturze fizycznej, profesorem Uniwersytetu Szczecińskiego z bogatym dorobkiem publikacyjnym, przede wszystkim w zakresie teorii i metodyki gry w piłkę nożną. Jest m.in. autorem następujących książek: "Taktyka współczesnej piłki nożnej", "Taktyka atakowania we współczesnej piłce nożnej", współautorem: "Gra 1x1 w piłce nożnej", "Piłka nożna halowa dla początkujących" oraz "Narodowego Modelu Gry" i jego suplementów. Ponadto, trener Stępiński jest dyplomowanym trenerem z licencją UEFA Pro. Był szefem banku informacji w Pogoni Szczecin i Widzewie Łódź, głównym analitykiem w sztabie szkoleniowym Zagłębia Lubin, prowadził młodzieżową Reprezentację Polski Kobiet U-20. Od 2016 roku jest selekcjonerem Reprezentacji Polski Kobiet, z którą w 26. edycji turnieju Algarve Cup 2019 ( tzw. mini mistrzostwa świata kobiet) zajął 2. miejsce.

Pokazowe zajęcia treningowe rozpoczynają się o godz. 17.00 na boisku z naturalną nawierzchnią, natomiast wykład w sali konferencyjnej przy boisku głównym tuż po zakończeniu zajęć praktycznych.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez portal pzpn24.pzpn.pl
Pierwszeństwo rejestracji mają trenerzy drużyn kobiecych.

Andrzej Szwarc
Trener Koordynator Pomorskiego ZPN
tel. 665 362 839

Tomasz Borkowski
502 290 513