fot. Arkadiusz Janor i Rafał Kaczmarczyk

[Aktualizacja 8.10.2020] Warsztaty dla trenerów odwołane [13 października 2020r., Jezierzyce, gm. Słupsk]

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów na warsztaty szkoleniowe pt. Edukacja sportowa młodych piłkarzy i praktyczne sposoby jej realizacji. Szkolenie odbędzie się w dniu 13 października 2020 roku o godz. 17.00 na obiektach TKKF Stal Jezierzyce (76-219, Jezierzyce, ul. Olimpijska 1), a zajęcia poprowadzą znani, nie tylko jako trenerzy MAMO, Rafał Kaczmarczyk i Arkadiusz Janor.


AKTUALIZACJA 8.10.2020 r. 
W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy w powiecie słupskim, zaplanowane na 13.10.2020 r. warsztaty w Jezierzycach zostały odwołane. Nowy termin zostanie podany później. 


 

Rafał Kaczmarczyk to licencjonowany szkoleniowiec UEFA A, wychowanek Powiśla Dzierzgoń, były profesjonalny gracz m.in. Lechii Gdańsk, Stomilu Olsztyn, Widzewa Łódź, Górnika Zabrze oraz Górnika Łęczna. W 2006 roku zdobył, reprezentując Dyskobolię Grodzisk Wlkp., Puchar Polski. Dwukrotnie zagrał w reprezentacji narodowej (w 1996 z Cyprem i w 1997 z Łotwą).  Z kolei Arkadiusz Janor, to znany na Pomorzu trener z licencją UEFA A Elite Youth, pracujący z młodzieżą. Wychowanek i gracz Celticu Reda oraz wieloletni szkoleniowiec Jedynki Reda, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Zajęcia rozpoczną się wykładem w hali sportowo-widowiskowej (godz. 17.00), a następnie, około godz. 18.00 na boisku piłkarskim przeprowadzona zostanie pokazowa lekcja treningowa.

Rejestracja odbywa się wyłącznie poprzez platformę pzpn24.pzpn.pl. Koszt uczestnictwa w szkoleniu - bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Certyfikowana liczba godzin szkoleniowych – 2.


WSKAZANIA ORGANIZACYJNE
Trener aplikuje na warsztaty poprzez platformę pzpn24.pzpn.pl. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma informację o procedurach bezpieczeństwa związanych z zagrożeniem epidemicznym (m.in. wejście na miejsce szkolenia po wyczytaniu z listy, złożenie oświadczenie o stanie zdrowia i wymagań RODO, procedura zabezpieczająca przed zakażeniem). Prosimy o wyrozumiałość i wcześniejsze przybycie na warsztaty.

Andrzej Szwarc (665362839)
Przewodniczący Komisji Licencji Trenerów 

Karol Wasielewski (697038222)
Sekretarz Komisji Licencji Trenerskich