Turniej online FIFA 20 - Klif Ladies CupMT

W sobotę 9 maja obędzie się Klif Ladies Cup - I edycja żeńskiego turnieju FIFA 20. Takiego turnieju na polskiej scenie e-sportowej jeszcze nie było. Zapraszamy na pierwszy żeński turniej w grze FIFA 20.


,,Po sukcesie Klif Esports Cup znów podnosimy poprzeczkę i jako Klif Chłapowo przy współorganizacji z Akademią Piłkarską LG Gdańsk, LFA Szczecin - OneTeam oraz Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej zapraszamy serdecznie wszystkie żeńskie zespoły z całej Polski jak i z zagranicy do wzięcia udziału w bezpłatnym turnieju online w grze FIFA 20 rozgrywanym na konsoli PlayStation 4" - mówi Marcin Dombke przewodniczący Klif Esports.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest:
- wytypowanie jednej reprezentantki klubu (powyżej 10 roku życia), posiadającej konsolę PlayStation 4, grę FIFA 20 oraz abonament PS Plus umożliwiający dostęp do gry sieciowej;
- przesłanie formularza zgłoszeniowego (należy zarejestrować konto oraz wysłać zgłoszenie)

 

Start turnieju planowany jest 9 maja 2020 r., w sobotę o godzinie 18:00. Rozgrywki poprowadzone zostaną systemem pucharowym BO1 ('best of one'), do jednej porażki, gdzie przegrywający odpada z turnieju. Planowane zakończenie zawodów około godziny 23:00 przy założeniu maksymalnej liczby uczestników (Ilość miejsc ograniczona, 256). Zapisy do turnieju potrwają do soboty 9 maja do godz. 12:00.

Dla najlepszej czwórki przygotowano nagrody w postaci pamiątkowych pucharów oraz bonów na sprzęt sportowy:
1 miejsce - pamiątkowy puchar + bon na sprzęt sportowy o wartości 1 000 PLN - ufundowany przez firmę RT TRANS
2 miejsce - pamiątkowy puchar + bon na sprzęt sportowy o wartości 600 PLN - ufundowany przez firmę EDIL
3 miejsce - pamiątkowy puchar + bon na sprzęt sportowy o wartości 300 PLN + półroczny voucher na bezpłatne korzystanie z aplikacji SportBM- ufundowany przez firmę SportBM
4 miejsce - pamiątkowy puchar

Formularz zgłoszeniowy:
https://www.toornament.com/…/tournaments/3523551940671479808

Grupa turniejowa dla uczestników:
https://www.facebook.com/groups/1425672217627424

Regulamin zawodów:
http://klifchlapowo.pl/esport/regulamin-klif-ladies-cup/

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Klif Ladies Cup. Wspólnie sprawdźmy która z ekip najlepiej wypada na wirtualnych boiskach w grze FIFA 20.

klifladiesart_plakat.jpg