fot. Klif Esports Cup 2

Turniej FIFA 21 dla klubów piłkarskich

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Klif Esports Cup.


Pierwsza edycja cieszyła się ogromną popularnością, więc powracamy na wirtualne boiska w grze FIFA 21. W zeszłym roku po mistrzostwo sięgnęła ekipa Nowych Nowa Cerkiew. Czy zdołają obronić tytuł? Sprawdźmy, która z ekip okaże się najlepsza w rozgrywkach na scenie e-sportowej.

W związku z tym pragniemy zaprosić wszystkie chętne kluby zgłoszone do rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na sezon 2020/21 do wzięcia udziału w bezpłatnym turniej on-line FIFA 21.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest wytypowanie jednego reprezentanta klubu (zawodnika, działacza, kibica), posiadającego konsolę PlayStation 4, grę FIFA 21, abonament PS Plus umożliwiający dostęp do gry sieciowej oraz przesłanie formularzu zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/ugoPDGM77ZP56S9S6

Start turnieju planowany jest na 23 kwietnia, w sobotę o godzinie 19:00. Zakończenie zawodów zostanie zwieńczone transmisją on-line ze spotkań półfinałowych, meczu o 3 miejsce oraz wielkiego finału, w niedzielę 24 kwietnia o godz. 19:00. 

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Klif Esports Cup 2. Wspólnie sprawdźmy, który klub podbije wirtualne boiska w grze FIFA 21

Więcej o przebiegu turnieju oraz informacje szczegółowe:
Facebook: fb.com/klifesports
Strona www: klifchlapowo.pl/esport

Regulamin:
http://klifchlapowo.pl/esport/regulamin-klif-esports-cup-2/