fot. prozdkowo_pogon

Transmisja meczu GKS Przodkowo - Pogoń Lębork

W sobotę o godzinie 11:00 w ramach 13. kolejki IV ligi RWS Investment Group GKS Przodkowo zmierzy się z Pogonią Lębork. Spotkanie to będziemy transmitować na naszym kanale na Youtube. Początek od godziny 10:30.


GKS Przodkowo zajmuje trzecie miejsce ze stratą trzech punktów do Arki II. Gdynianie w zaległym spotkaniu pokonali Gwiazdę Karsin 3:0 i wysunęli się na prowadzenie w tabeli. Ich przewaga wynosi trzy punkty nad Gryfem Słupsk i właśnie GKS Przodkowo. Zespół z Przodkowa po trzech kolejnych zwycięstwach odniósł drugą porażkę w sezonie. W prestiżowym meczu przegrał 1:2 w Słupsku z Gryfem. Czołówka jeszcze bardziej się wyrównała pod względem ilości punktów i to sprawia, że podobnie jak w poprzednim sezonie, sprawa awansu do III ligi pozostaje sprawą otwartą i walka będzie trwać, mamy nadzieję, do samego końca sezonu.

Pogoń Lębork zajmuje ósme miejsce ze stratą 10 punktów do Przodkowa. Gra bezkompromisowo, albo wygrywa albo przegrywa. W miniony weekend Pogoń sprawiła niespodziankę pokonując 2:0 na tamtą chwilę wicelidera - Kaszubię Kościerzyna. Pogoń październik może uznać za udany. Zaczęło się wprawdzie od porażki w derbach 0:3 z Gryfem Słupsk, ale w kolejnych dwóch meczach Pogoń zgromadziła komplet punktów. W sobotę na pewno będzie chciała powalczyć o kolejną niespodziankę.

Zapraszamy na transmisję.