fot. RWS Foto

RWS INVESTMENT GROUP sponsorem IV ligi

Pomorski Związek Piłki Nożnej z przyjemnością informuje, że została przedłużona umowa współpracy z naszym partnerem biznesowym - RWS INVESTMENT GROUP. Sponsor IV ligi wspiera te rozgrywki już od 6 lat.


- Rozpoczęcie kolejnego sezonu rozgrywek, którym będzie towarzyszył nasz sponsor tytularny RWS Investment Group, jest szczególnym potwierdzeniem zaufania i współpracy opartej na partnerskich relacjach. Mimo trudnej sytuacji gospodarczej, wciąż możemy liczyć na wsparcie naszych sponsorów, w tym Grupy RWS, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni za zasilenie klubowych budżetów – mówi prezes Pomorskiego ZPN, Radosław Michalski.

Decyzją Pomorskiego ZPN, środki od sponsora zostaną przekazane klubom IV ligi na ich działalność statutową stowarzyszeń. Beneficjentem umowy jest 20 drużyn z całego województwa.

RWS Investment Group jest prężnie działającą spółką inwestycyjną, która specjalizuje się w budowie obiektów komercyjnych, a w szczególności parków handlowych, których w swoim portfolio posiada już ponad 50. Grupa RWS rozwija się także w segmencie nieruchomości premium oferując wysokiej klasy apartamenty w Gdańsku i Sopocie.

O szczegółach i formie przekazania środków poinformujemy kluby w najbliższych dniach.