fot. RWS

RWS Investment Group ponownie sponsorem IV ligi

Pomorski Związek Piłki Nożnej z przyjemnością informuje, że została przedłużona umowa współpracy z naszym partnerem biznesowym - RWS INVESTMENT GROUP. Sponsor czwartej ligi wspiera te rozgrywki już od 5 lat.


​- To już piąty sezon ze sponsorem tytularnym RWS Investment Group. Współpraca jest stabilna i ciągła, a nazwa IV ligi na stałe przyjęła się w środowisku  – mówi prezes Pomorskiego ZPN, Radosław Michalski. – Każde wsparcie dla sportu jest na wagę złota, zwłaszcza gdy wiele branż gospodarki wciąż zmaga się z kłopotami, co przekłada się również na budżety klubów. Decyzją Pomorskiego ZPN, środki od sponsora zostaną przekazane klubom IV ligi na ich działalność statutową stowarzyszeń. Beneficjentem umowy jest 21 drużyn z całego województwa.

RWS Investment Group jest prężnie działającą spółką inwestycyjną, która specjalizuje się w budowie obiektów komercyjnych, a w szczególności parków handlowych. Ofertę spółki dopełniają kompleksowe rozwiązania związane z komercjalizacją i zarządzaniem obiektów, a także procesem ich sprzedaży. Grupa RWS posiada w swoim portfolio ponad 50 zrealizowanych parków handlowych, nowoczesny biurowiec oraz nieruchomości o charakterze mieszkaniowym – wysokiej klasy apartamentowce.

O szczegółach i formie przekazania środków poinformujemy kluby w najbliższych dniach.