fot. RWS Investment Group

RWS Investment Group nadal z IV ligą

Pomorski Związek Piłki Nożnej z przyjemnością informuje, że RWS INVESTMENT GROUP nadal wspiera IV ligę!


Współpraca z naszym partnerem trwa od wiosny 2018 r. ​Umowa podpisana w dniu 13 lipca 2020 jest kontynuacją wsparcia dla klubów grających w pomorskiej IV lidze.

W sezonie 2020/2021 na każdy klub przypadnie 2800 zł, celem pokrycia części kosztów obsługi sędziowskiej. Wsparcie zostanie przekazane w dwóch ratach – jesień oraz wiosna.

- Ten sezon dla naszych IV-ligowców będzie rekordowo długi. Rezygnując ze spadków w poprzednim sezonie, liga składa się z aż 21 drużyn. Tym bardziej cenny jest fakt, że kluby po raz kolejny otrzymają środki od sponsora, jakim jest RWS INVESTMENT GROUP. Dochodzą do nas słuchy, że sponsorzy wycofują się ze wspierania sportu amatorskiego. Pomorski Związek Piłki Nożnej ma to szczęście, że nasi partnerzy nadal nas wspierają, wykazując się dużą odpowiedzialnością i wysoką kulturą biznesu. Współpraca z RWS INVESTMENT GROUP trwa już trzeci rok, a w trudnych ekonomicznie czasach jest szczególnie cenna. Kluby IV ligi otrzymają wsparcie finansowe od sponsora tytularnego – RWS Investment Group – 2800 zł.  Oprócz tego będą miały do wykorzystania bon na sprzęt sportowy w hurtowni Marba-Sport (1500 zł). Ponadto w obecnym sezonie zniesiona została opłata ryczałtowa za udział w rozgrywkach (1300 zł). Całe to świadczenie będzie z pewnością dużą ulgą dla klubów – mówi Radosław Michalski, prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

RWS INVESTMENT GROUP to działająca od lat, prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna. Domeną Spółki jest budowa obiektów komercyjnych, w szczególności parków handlowych. W kręgu działalności są także obiekty biurowe, hotelowe oraz mieszkaniowe. Ponadto Spółka zajmuje się komercjalizacją, zarządzaniem obiektami a także procesem ich sprzedaży. 

Bardzo prosimy o używanie prawidłowej, pełnej nazwy ligi tj "IV liga RWS INVESTMENT GROUP”.