fot. Polska - Austria Paula Duda.jpg

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska – Austria w Gdyni!

W kwietniu kobieca reprezentacja Polski rozpocznie walkę o historyczny awans na mistrzostwa Europy! Pierwszy domowy mecz w kwalifikacjach do Euro biało-czerwone rozegrają 9 kwietnia na Stadionie Miejskim w Gdyni z Austrią. Wystartowała właśnie sprzedaż biletów na to wydarzenie.


Nasze piłkarki jesienią wygrały swoją grupę w premierowej edycji Ligi Narodów i awansowały do dywizji A. To już daje im przynajmniej miejsce w barażach o Euro, które w 2025 roku odbędzie się w Szwajcarii. Wiosną w swojej grupie eliminacyjnej zmierzą się z Niemcami, Islandią i Austrią. Pierwsze spotkanie rozegrają 5 kwietnia na wyjeździe z Islandkami, a drugie 9 kwietnia w Gdyni z Austrią.

Starcie z Austrią zaplanowano na godzinę 18:00. Bilety w cenie 5 zł (ulgowe dla osób do 18. roku życia) i 15 zł (normalne) są możliwe do nabycia za pośrednictwem strony bilety.laczynaspilka.pl. Informujemy, że możliwy będzie również zakup biletów w kasie stadionu 9 kwietnia od godziny 16:00.


Wnioski akredytacyjne można składać TUTAJ do 4 kwietnia.

Bilety POL AUT.jpg

Stadion w Gdyni jest dla Polek szczęśliwy. Dotychczas miały okazje rywalizować na tym obiekcie dwukrotnie i dwukrotnie triumfowały. W kwietniu 2022 roku na stadionie przy ulicy Olimpijskiej rozgromiły Armenię aż 12:0, co zapisało się na kartach historii jako najwyższa wygrana kobiecej kadry w spotkaniu eliminacyjnym. Natomiast we wrześniu zeszłego roku pokonały tu 2:1 Ukrainę.

Mecz jest organizowany we współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu