fot. Polska - Armenia

Rusza dystrybucja wejściówek na mecz kobiet Polska - Armenia w Gdyni!

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet już wkrótce po raz pierwszy w tym roku zagra przed własną publicznością! Biało-czerwone 7 kwietnia o godz. 20:15 na Stadionie Miejskim w Gdyni powalczą o kolejne punkty w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Rywalem naszych piłkarek będzie reprezentacja Armenii. Wstęp bezpłatny!


Podopieczne selekcjonerki Niny Patalon zajmują aktualnie trzecie miejsce w eliminacyjnej grupie F, w której o awans na mundial rywalizują z Norwegią, Belgią, Albanią, Armenią i Kosowem. Bezpośrednio do finałów mistrzostw świata, które odbędą się w 2023 roku w Australii i Nowej Zelandii, awansuje tylko zwycięzca grupy. Naszej kadrze do końca kwalifikacji pozostały jeszcze cztery mecze.

W czwartek, 7 kwietnia Polki zagrają z Armenią, z którą we wrześniu w Erywaniu wygrały 1:0 po bramce Weroniki Zawistowskiej. Bezpłatne wejściówki na to spotkanie będą dystrybuowane za pośrednictwem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Przyjmowane będą zamówienia indywidualne oraz grupowe. Zamówione bilety będą przesyłanie mailem w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku. Zgłoszenie na bilety należy wysłać tylko i wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym, który do pobrania jest TUTAJ. Wypełniony formularz należy odesłać na adres armenia@pomorski-zpn.pl

  • zgłoszenia grupowe (powyżej 10 osób) można nadsyłać do 3 dni przed meczem tj. 4 kwietnia godz. 20:15.
  • zgłoszenia indywidualne można nadsyłać do 24 godzin przed meczem tj. 6 kwietnia godz. 20:15.

Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski w Gdyni! Wierzymy, że mieszkańcy Trójmiasta i okolic po raz kolejny okażą wsparcie naszym reprezentantkom. Liczymy na głośny doping dla Polek i wspaniałą atmosferę na tym bardzo ważnym, eliminacyjnym meczu – zachęca prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, Radosław Michalski.

Kobieca reprezentacja Polski jeszcze nigdy nie miała okazji zagrać w Gdyni, ale niedawno gościła na innym trójmiejskim obiekcie. We wrześniu zeszłego roku na Polsat Plus Arena Gdańsk mierzyła się z wyżej notowaną Belgią, z którą po bardzo dobrym spotkaniu zremisowała 1:1. Padł wtedy rekord frekwencji na meczu naszej żeńskiej kadry – tego dnia na stadionie pojawiło się 8011 kibiców.

Współorganizatorem meczu jest Miasto Gdynia.