Puchar im. K. Deyny (r. 2008): Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 2:1

W środę 27 października kadra Pomorskiego ZPN z rocznika 2008 uległa 1:2 rówieśnikom z Warmii i Mazur.

Łukasz Godlewski: Z perspektywy całego spotkania czujemy niedosyt. Mecz był wyrównany. Ze względu na dobrą organizację w bronieniu obydwu zespołów, gra odbywała się głównie w środkowej strefie. W całym spotkaniu było bardzo mało sytuacji bramkowych. Niestety w ostatniej minucie meczu straciliśmy bramkę. Po meczu było widać, że chłopcom zależało na dobrym zakończeniu rundy jesiennej. Jesteśmy zadowoleni, że w krótkim czasie udało się poprawić poziom organizacji gry. Porównując pierwszy i ostatni mecz rundy możemy stwierdzić, że w tym aspekcie zrobiliśmy postęp. Widać, że zawodnicy chcą chłonąć wiedzę i się rozwijać. Życzymy chłopcom, aby w okresie jesienno-zimowym dążyli do swoich wyznaczonych celów przy udziale trenerów klubowych oraz rodziców. W meczach wiosennych możemy zrobić kolejny krok do przodu.

Warmińsko - Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 2:1 (1:1)
bramka: Maciej Kowalski

Pomorski ZPN: Jakub Zieliński (Jaguar Gdańsk) - Kacper Czernowałów (UKS Lotos Gdańsk), Maciej Kowalski (SI Arka Gdynia), Natan Sobiech (Lechia Gdańsk), Jeremi Iwanicki - kpt. (Lechia Gdańsk) - Kacper Cwajda (UKS Lotos Gdańsk), Alan Łodożyński (Lechia Gdańsk), Filip Wiśniewski (Olimpijczyk Kwakowo) - Igor Hasa (UKS Lotos Gdańsk), Hubert Gemba (SAP Sopot), Wiktor Pionk (Jaguar Gdańsk)

W drugiej połowie weszli: Nikodem Bieniasz - Krzywiec (Gedania Gdańsk), Patryk Jarnot (SI Arka Gdynia), Adam Gdaniec (Radunia Stężyca), Adam Giedrys (SI Arka Gdynia), Jan Wróbel (Jaguar Gdańsk), Oliwier Sak (Lechia Gdańsk), Radosław Kulesza (Jaguar Gdańsk)

Szkolenie kadr Pomorskiego ZPN współfinansowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Polski Związek Piłki Nożnej.