fot. Marba-Sport

Przedłużona współpraca z firmą Marba-Sport

Z przyjemnością informujemy, że firma Marba-Sport, producent i dystrybutor artykułów sportowych oraz właściciel między innymi sklepu piłkarskiego no10.pl, przedłużyła współpracę z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej i po raz kolejny pełni funkcję sponsora tytularnego klas okręgowych (3 grupy) oraz klas A (6 grup), a także IV ligi kobiet. Świadczeniami objęte będą również kluby występujące w Pomorskiej IV lidze.


Ten rok jest wyjątkowo trudny dla gospodarki oraz sportu. Parę miesięcy temu wszystko stanęło na głowie i tak naprawdę nie wiadomo było, jak długo potrwa stan zawieszenia. Tym bardziej doceniamy fakt, że firma Marba-Sport okazała się lojalnym i odpowiedzialnym partnerem. Odpowiedzialność w biznesie to wyjątkowe zjawisko, które należy mocno podkreślać. Nasz partner, mimo zawirowań ekonomicznych w gospodarce, postanowił nadal wspierać sport amatorski. Tym razem beneficjentem umowy są aż 174 drużyny, a łączna wartość świadczeń wynosi 135 tysięcy złotych. Do tego dochodzi również bardzo korzystny rabat dla naszych klubów.  Bony realizować będzie można w hurtowni Marba-Sport już od 1 sierpnia 2020 roku. Do odbioru sprzętu wystarczy jedynie pieczątka klubowa. Bardzo prosimy o używanie nazw lig z nazwą sponsora – no10.pl. – mówi prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, Radosław Michalski.

​Kolejna Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2021 r. W ramach nowej umowy Sponsor:

  1. ufunduje dla każdego klubu IV-ligowego sprzęt sportowy marki Adidas lub NO10 o wartości 1500 zł w gratisie (wg cen katalogowych Adidas i cen katalogowych NO10) na dowolny sprzęt sportowy do wykorzystania w hurtowni sprzętu Marba-sport (21 klubów)
  2. ufunduje dla każdego klubu lig okręgowych sprzęt sportowy marki Adidas lub NO10 o wartości 1000 zł w gratisie (wg cen katalogowych Adidas i cen katalogowych NO10) na dowolny sprzęt sportowy do wykorzystania w hurtowni sprzętu Marba-sport (55 klubów).
  3. ufunduje dla każdego klubu klasy A sprzęt sportowy marki Adidas lub NO10 o wartości 500 zł w gratisie (wg cen katalogowych Adidas i cen katalogowych NO10) na dowolny sprzęt sportowy do wykorzystania w hurtowni sprzętu Marba-sport (88 klubów)
  4. ufunduje dla każdego klubu IV ligi kobiet sprzęt sportowy marki Adidas lub NO10 o wartości 500 zł w gratisie (wg cen katalogowych Adidas i cen katalogowych NO10) na dowolny sprzęt sportowy do wykorzystania w hurtowni sprzętu Marba-sport(10 klubów).
  5. zapewni profesjonalną obsługę klubów, w wyborze odpowiedniego sprzętu takich marek jak Adidas, NO10, Nike, Puma - szybka realizacja, wykonanie nadruków na miejscu.
  6. gwarantuje zniżki dla klubów na zakup sprzętu Adidas – 48% i Nike – 35% od cen katalogowych.  

Marba-Sport to firma, która działa w branży sportowej nieprzerwanie od ponad 25 lat. Działalność rozpoczęła od punktu stacjonarnego, dziś natomiast może pochwalić się potężną siecią dystrybucyjną. Sklepy internetowe umożliwiają jej prowadzenie sprzedaży na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszemu Partnerowi zdobyć zaufanie zarówno Klientów hurtowych, jak i detalicznych. Do tej pory firmę rozpoznawano głownie dzięki e-sklepowi o charakterze ogólnosportowym – sportbazar.pl. Od niedawna jednak może pochwalić się najnowszym projektem – specjalistycznym sklepem o profilu piłkarskim no10.pl  oraz największym na Pomorzu salonem piłkarskim. Sklep z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom futbolu. Znajdziecie w nim wszystkie artykuły piłkarskie (buty, odzież, piłki itp.) w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznawania się z ofertą e-sklepu no10.pl oraz odwiedzin w stacjonarnym salonie sprzedaży w Miszewku przy ul. Gdyńskiej 69a.

Dziękujemy Sponsorowi za zaufanie. Wierzymy w kolejne wspólne sukcesy!