fot. Pomorski ZPN

"Praca dla trenera" - nowa zakładka na naszej stronie internetowej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska piłkarskiego stworzyliśmy na naszej stronie internetowej w zakładce "TRENERZY" nową kategorię  pt. "PRACA DLA TRENERA".  Mamy nadzieję, że stanie się ona praktyczną i wygodną platformą komunikacji między trenerami poszukującymi pracy i  klubami chcącymi zatrudnić szkoleniowców. Liczymy na to, że trenerzy będą mogli skorzystać z interesujących ich ofert pracy w określonym regionie województwa pomorskiego, zaś kluby i stowarzyszenia sportowe będą mogły proponować współpracę trenerom, formułując wobec nich precyzyjne oczekiwania. Zachęcamy do wysyłania formularzy zgłoszeniowych zgodnie z poniższą instrukcją:

KLUB SZUKA TRENERA: Prosimy pobrać i wypełnić formularz (PDF || DOC), a następnie przesłać go na adres pomorski@zpn.pl

UWAGA: przyjmujemy tylko oferty wysyłane z oficjalnych skrzynek pocztowych, tj. z domeną @pomorski-zpn.pl. Ofertę usuwamy na życzenie oferującego tylko po wysłaniu informacji z tej samej skrzynki mailowej, poprzez którą zgłaszano propozycję.

TRENER SZUKA KLUBU: Prosimy pobrać i wypełnić  formularz (TUTAJ), a następnie przesłać go na adres pomorski@zpn.pl

UWAGA: zamieszczamy tylko formularze i akceptację wymagań związanych z RODO z własnoręcznym podpisem (skan lub zdjęcie). Ofertę usuwamy na życzenie oferującego tylko po wysłaniu informacji z tej samej skrzynki mailowej, poprzez którą zgłaszano propozycję.

Andrzej Szwarc
Przewodniczący Komisji Licencji Trenerskich
 

Karol Wasielewski
Sekretarz Komisji Licencji Trenerskich