fot. Polska - Ukraina.jpg

[POZNAJ POLSKĘ NA SPORTOWO] Weź udział w meczu reprezentacji Polski kobiet z Ukrainą w Gdyni

Polski Związek Piłki Nożnej oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki, w ramach przedsięwzięcia „Poznaj Polskę na sportowo”, zaprasza kluby piłkarskie na mecz Ligi Narodów UEFA, w którym reprezentacja Polski kobiet zagra 26 września 2023 roku z Ukrainą w Gdyni.


Klub uczestniczący w przedsięwzięciu PPnS może otrzymać darmowe zaproszenia na mecz (dla 45 uczniów w wieku od 6 do 19 lat i 3 opiekunów) oraz dodatkowo na wniosek klubu:

  • Dofinansowanie kosztów przejazdu (7zł/km do kwoty 4200 zł);
  • Dofinansowanie noclegu;
  • Dofinansowanie kosztów usług gastronomicznych oraz wynagrodzenia opiekunów (do kwoty 3600 zł).

Co warte podkreślenia, spośród uczestniczących w meczu uczennic w wieku od 7 do 9 lat wybierzemy jedenastkę do eskorty dziecięcej.

Każdy klub, który przyjedzie na mecz do Gdyni, będzie miał również gwarantowane pierwszeństwo przy rozpatrywaniu wniosków o przyznanie dofinansowania na organizację wycieczki szkolnej na październikowy mecz eliminacji mistrzostw Europy reprezentacji Polski mężczyzn z Mołdawią w ramach projektu „PPnS”.

Jak otrzymać zaproszenia na mecz i dofinansowanie wyjazdu? Administrator klubu może to uczynić w 5 krokach:
1) Zgłoś swój klub do udziału w przedsięwzięciu za pośrednictwem aplikacji PPnS.
2) Wybierz wydarzenie z listy dostępnych meczów.
3) Wyślij wniosek o dofinansowanie wyjazdu.
4) Otrzymaj darmowe zaproszenia na mecz.
5) Rozlicz koszty dojazdu, usług gastronomicznych oraz opieki nad uczniami i otrzymaj dofinansowanie organizacji wyjazdu w kwocie nawet do 7800 zł!

PAMIĘTAJ – uczestnictwo w meczu reprezentacji Polski kobiet oznacza 3 punkty w systemie scoringowym dla klubów planujących wyjazd na mecze reprezentacji Polski mężczyzn! Więcej informacji na ten temat TUTAJ!

ppns_800_1000.png