fot. azsawf_art

Porażka AZS UG Ladies z AZS UAM Poznań

Gdańskie futsalistki przegrały w sobotnim starciu z AZS UAM Poznań 0:2 (0:0)


Drugi mecz z rzędu w Ekstralidze Futsalu Kobiet przegrały akademiczki z Gdańska. Bramki dla drużyny z Poznania zdobyły: Patrycja Falborska 27' i Alicja Zając 36'.

AZS UG Gdańsk: Malwina Ciesielska – Natalia Świętoniowska, Natasza Urbanowicz, Izabela Pawłowska, Iwona Wudarczyk
rezerwowe: Weronika Wieżynis, Weronika Dziadura, Julia Dziewanowska, Sandra Gonciarz, Dagmara Kozłowska, Wiktoria Słowy, Lidia Sowińska, Karolina Pawlikowska, Martyna Krygier, Liwia Zaborska
Trener: Tomasz Aftański
Kierownik drużyny: Michalina Gołąbek

Po trzech kolejkach zespół Tomasza Aftańskiego plasuje się na przedostatnim miejscu tabeli grupy północnej. Okazja na rehabilitację już w nadchodzącą sobotę. Akademiczki podejmą u siebie AZS AWF Warszawa.

-Zabrakło nam zimnej krwi pod bramką rywalek, żeby trafić jako pierwsze, ale jestem dumny z postawy dziewczyn, które włożyły dużo serca w ten mecz. Zagraliśmy bardzo dobre zawody przeciwstawiając się jednemu z najlepszych zespołów w Polsce, który ma w swoich szeregach doświadczone reprezentantki naszego kraju. Gratulujemy rywalkom zwycięstwa i pracujemy dalej - w sobotę kolejny mecz i walka o 3 punkty. z AWF Warszawa." - komentuje Trener Tomasz Aftański.

Kolejne starcie już w sobotę 30 listopada o godzinie 16:00. Podopieczne Tomasza Aftańskiego zagrają w Gdańsku z AZS AWF Warszawa.

beznazwy