fot. LOTOS Griffin Summer Cup

Pomorski Związek Piłki Nożnej rozpoczyna nowy projekt „LOTOS Griffin Summer Cup”!

[Aktualizacja] Zbliżamy się do końca pierwszego cyklu letnich turniejów LOTOS Griffin Summer Cup. Do rozegrania pozostały nam jeszcze dwa turnieje w kategorii U-11 dziewcząt i U-13 dziewcząt. Odbędą się one w poniedziałek 16 sierpnia. Zapraszamy do zgłoszeń!


To kolejne wspólne przedsięwzięcie Pomorskiego ZPN i Grupy LOTOS, która jest sponsorem tytularnym wydarzenia. Do tej pory w turniejach, których sponsorem była Grupa LOTOS uczestniczyło ponad 7000 młodych piłkarek i piłkarzy.

Już od pierwszego tygodnia lipca startujemy z turniejami piłki plażowej dla naszych klubów. Wszystkie turnieje rozgrywane będą na pięknym stadionie na plaży w Gdańsku Brzeźnie. LOTOS Stadion Letni będzie areną zmagań w sześciu kategoriach.

Wszyscy, którzy stęsknili się za naszymi halowymi turniejami LOTOS Griffin Cup nie muszą czekać na sezon zimowy. Zapraszamy do udziału w turniejach beachsoccera. Piłka plażowa to dobra zabawa, muzyka, możliwość sprawdzenia się w innych warunkach.

Planowane jest rozegranie 6 turniejów w kategoriach:

  • 5 lipca (poniedziałek), godz. 10:00 – turniej chłopców U-11
  • 12 lipca (poniedziałek), godz. 16:00 – turniej seniorów
  • 26 lipca (poniedziałek), godz. 10:00 – turniej chłopców U-16
  • 27 lipca (wtorek), godz. 16:00 – turniej seniorek
  • 16 sierpnia (poniedziałek), godz. 10:00 – turniej dziewczynek U-13 i turniej dziewczynek U-11

Udział w rozgrywkach jest nieodpłatny! Wystarczy 10 zawodników/zawodniczek i można zawalczyć o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN w turniejach plażowych! Wierzymy, że mimo intensywnej rundy wiosennej, nie zabraknie chęci do gry na plaży.

Turnieje plażowe LOTOS Griffin Summer Cup, obok turniejów halowych na stałe wpiszą się do kalendarza imprez Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

Od czwartku 24 czerwca o godz. 9.00 startują zgłoszenia do turniejów. Każdy klub może zgłosić jedną lub dwie drużyny do danych rozgrywek. W tytule prosimy wpisać kategorię wiekową. Zgłoszenia przyjmować będziemy pod adresem griffincup@pomorski-zpn.pl 

Każdy zawodnik/zawodniczka musi być ubezpieczony przez klub oraz posiadać aktualne badania lekarskie.

Szczegółowe harmonogramy prezentowane będą po uzupełnieniu kompletu drużyn.

REGULAMIN ROZGRYWEK


Sponsorem tytularnym cyklu turniejów LOTOS Griffin Summer Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN jest Grupa LOTOS.

LOTOS_600.jpg


 

LOTOS Stadion Letni Gdańsk

LOTOS Stadion Letni Gdańsk1

fot. LOTOS Stadion Letni Gdańsk