fot. Polska - Belgia

Polska - Belgia: 17 września bijemy rekord frekwencji!

Od 1 września rusza dystrybucja darmowych wejściówek na mecz reprezentacji kobiet Polska - Belgia na Polsat Plus Arena Gdańsk!


To bardzo ważne wydarzenie, aż z dwóch powodów. Po pierwsze - jest to mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata z silnymi przeciwniczkami. A po drugie.... Postaramy się pobić rekord frekwencji na meczu piłki nożnej kobiet! Dotychczasowy rekord padł na meczu w Lublinie - 7 000 widzów. Pokażmy wszyscy, że województwo pomorskie potrafi się zmobilizować oraz jak bardzo wspieramy i kibicujemy kobiecej Reprezentacji Polski. 

Darmowe wejściówki na mecz będą możliwe do pobrania od godziny 12:00 na stronie bilety.lechia.pl

Zorganizowane grupy dzieci, młodzieży do 18 lat z opiekunami (10 osób bez limitu maksymalnego): zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy grupy@lechia.pl w formie wypełnionego formularza do pobrania TUTAJ do 16 września do godz. 12.00. Po tym terminie realizacja zamówienia nie będzie gwarantowana. Zaproszenia grupowe przesyłane będą na adres mailowy zgłaszającego do wydruku własnego.

Zachęcajcie rodziny, znajomych, bliskich - niech info meczowe pójdzie szeroko w świat. 

Dla Polek będzie to premierowe starcie w kwalifikacjach do mundialu, którego finały odbędą się w 2023 roku w Australii i Nowej Zelandii. Biało-czerwone w grupie eliminacyjnej trafiły, oprócz Belgijek, na Norwegię, Kosowo, Albanię i Armenię.