fot. Polska - Norwegia, Polska - Albania

Polki zagrają z Norwegią w Łodzi i z Albanią w Tychach

Trwa sprzedaż biletów na najbliższe mecze kobiecej reprezentacji Polski w kwalifikacjach mistrzostw świata. Biało-czerwone w czwartek, 21 października o godz. 19:15 zagrają z Norwegią na Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego w Łodzi, a we wtorek, 26 października o godz. 19:45 podejmą na Stadionie Miejskim w Tychach Albanię.


Bilety na spotkanie z Norwegią w Łodzi można nabyć za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl w cenie 5 zł (ulgowy) i 10 zł. Z kolei wejściówki na mecz z Albanią w Tychach w takich samych cenach są dostępne na stronie bilety.gkstychy.info.

We wrześniowych dwóch starciach, inaugurujących zmagania w kwalifikacjach do mundialu, podopieczne Niny Patalon wywalczyły cztery punkty po remisie z Belgią w Gdańsku 1:1 i zwycięstwie w Erywaniu 1:0 z Armenią.

Polski zajmują aktualnie trzecie miejsce w grupie F za Norwegią i Belgią, a przed Kosowem, Albanią i Armenią. Bezpośrednio do finałów mistrzostw świata, które odbędą się w 2023 roku w Australii i Nowej Zelandii, awansuje tylko zwycięzca grupy.

POL_NOR_ALB_fb_800_1000.png