fot. Kadra Pomorskiego ZPN U-15 dziewcząt

Podsumowanie konsultacji kadry Pomorskiego ZPN U-15 dziewcząt

Początek roku to intensywny okres pracy trenerów Kadry Pomorskiego ZP U-15 dziewcząt mający na celu weryfikacje nabór, dobór i selekcję zawodniczek za rocznika 2007, 2008 i 2009.


Styczeń i luty to obserwacja dziewcząt podczas turniejów halowych (mi.in. Lotos Griffin Cup) oraz wywiad wśród trenerów zespołów z województwa pomorskiego. Kolejnym etapem było przeprowadzenie pięciu konsultacji szkoleniowych podczas których sprawdzonych zostało ponad 80 zawodniczek. 

Następnie przeprowadzone zostały cztery gry kontrolne z AP Lotos Gdańsk, Checz Gdynia, Błękitne Wejherowo oraz SI Arka Gdynia.

Każda z zawodniczek dostała przynajmniej dwie szanse na pokazanie swoich umiejętności oraz predyspozycji do rywalizacji z najlepszymi w województwie. Efektem pracy jest powołanie 36 zawodniczek na grę kontrolną z województwem zachodniopomorskim, która odbędzie się 12.04.2022 r.

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom, trenerom oraz opiekunom za zaangażowanie, współpracę i zapraszamy do dalszego kontaktu. 

Trener Kadry U-15: Karol Złonkiewicz
tel.: 608 845 235, e-mail: k.zlonkiewicz@pomorski-zpn.pl


Szkolenie kadr Pomorskiego ZPN współfinansowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

logo_UM_PZPN.png