fot. Pomorski ZPN

Nowy wzór deklaracji gry amatora oraz zgody na przetwarzanie danych przez wszystkich zawodników

W związku z nowymi regulacjami uchwalonymi przez Zarząd PZPN przygotowano nowy wzór deklaracji gry amatora oraz formularz zgód na przetwarzanie danych przez klub, Pomorski ZPN oraz PZPN.


Od dziś (4 lutego 2021) obowiązywać będzie załączony wzór – koniecznie wszystkie trzy strony zawarte w pliku. Po stronie klubu leży dopilnowanie prawidłowego uzupełnienia danych oraz niezbędnych podpisów.

Prawidłowo wypełnione dokumenty należy dołączyć do wniosku o uprawnienie zawodnika. Należy zwrócić uwagę - w przypadku zawodników nieletnich - na podpisy opiekunów prawnych we wszystkich wskazanych do tego miejscach.

Informujemy, że zgoda na przetwarzanie danych niezbędna jest do prowadzenia rozgrywek przez Wojewódzki Związek oraz przez PZPN.

W przypadku niepełnego formularza (brak którejś ze stron lub brak podpisów w polach obowiązkowych) zmuszeni będziemy cofać wniosek o uprawnienie do poprawy.

W przypadku zawodników profesjonalnych koniecznie jest wypełnienie, podpisanie i dołączenie do wniosku o uprawnienia dwóch stron zawierających zgodę na przetwarzanie danych (bez deklaracji gry amatora).

[POBIERZ PDF || DOCNowy wzór deklaracji gry amatora oraz zgody na przetwarzanie danych przez wszystkich zawodników