fot. NO10.pl

NO10.pl po raz kolejny sponsorem pomorskich lig

Z przyjemnością informujemy, że nasz wieloletni partner Marba-Sport po raz kolejny wspiera pomorskie drużyny. Umowa sponsorska, której beneficjentami będzie aż 164 drużyn została przedłużona na kolejny rok. Z bonów ufundowanych przez sponsora skorzystają drużyny czwartoligowe, zespoły z trzech grup klasy okręgowej, sześciu grup klasy A oraz drużyny grające w IV lidze kobiet.


Umowa współpracy na sezon 2021/2022 zawiera:

1. ufundowanie dla każdego klubu IV-ligowego sprzętu sportowego marki Adidas lub NO10 o wartości 1500 zł w gratisie (wg cen katalogowych Adidas i cen katalogowych NO10) na dowolny sprzęt sportowy do wykorzystania w hurtowni sprzętu Marba-sport (21 klubów)
2. ufundowanie dla każdego klubu lig okręgowych sprzętu sportowego marki Adidas lub NO10 o wartości 1000 zł w gratisie (wg cen katalogowych Adidas i cen katalogowych NO10) na dowolny sprzęt sportowy do wykorzystania w hurtowni sprzętu Marba-sport (54 kluby).
3. ufundowanie dla każdego klubu klasy A sprzętu sportowego marki Adidas lub NO10 o wartości 500 zł w gratisie (wg cen katalogowych Adidas i cen katalogowych NO10) na dowolny sprzęt sportowy do wykorzystania w hurtowni sprzętu Marba-sport (80 klubów)
4. ufundowanie dla każdego klubu IV ligi kobiet sprzętu sportowego marki Adidas lub NO10 o wartości 500 zł w gratisie (wg cen katalogowych Adidas i cen katalogowych NO10) na dowolny sprzęt sportowy do wykorzystania w hurtowni sprzętu Marba-sport (9 klubów).
5. profesjonalna obsługa klubów, w wyborze odpowiedniego sprzętu takich marek jak Adidas, Nike, Puma, szybka realizacja, wykonanie nadruków na miejscu.
6. zniżki dla klubów na zakup sprzętu Adidas –48% i Nike – 35% od cen katalogowych.

W ramach umowy rozgrywki klasy okręgowej, klasy A oraz IV ligi kobiet nosić będą nazwę sponsora (zgodnie z terminarzami w Extranecie), dlatego też prosimy Państwa o używanie pełnych nazw rozgrywek.

Marba-Sport Marcin Mocarski sp. k. działa w branży handlowej o profilu sportowym i turystycznym niemal od 30. lat, dynamicznie rozwijając sieć dystrybucyjną w różnych kanałach. W ostatnich latach szczególnie w branży e-commerce. Oferuje zarówno sprzęt do różnych dyscyplin sportowych, od piłki nożnej przez pływanie po sporty walki, jak i odzież i obuwie dla wszystkich tych, którzy preferują komfort w swoich codziennych stylizacjach. Gdzie aktualnie można zapoznać się z ofertą firmy? Dla wszystkich miłośników piłki nożnej szukających sprzętu, butów piłkarskich i strojów (w tym odzieży personalizowanej) powstał profesjonalny sklep www.no10.pl. Sklep obsługuje zarówno kluby, jak i zawodników trenujących indywidualnie. Produkty z kategorii futbol można również nabyć w jednym ze sklepów stacjonarnych - w firmowym salonie piłkarskim w Miszewku lub w którymś ze sklepów partnerskich w innych miastach (lista dostępna na stronie). Pełną ofertę firmy prezentuje z kolei multibrand www.sportbazar.pl oferujący produkty takich marek, jak adidas, 4F, Nike, Puma, Reebok czy Under Armour. Co ważne, firma Marba-Sport to także istotny partner koncernu adidas, z którym od lat współtworzy strategię promocji futbolu w naszym kraju, kładąc szczególny nacisk na szerzenie pasji i aktywnego trybu życia wśród juniorów.

O szczegółach realizacji bonów na sprzęt sportowy poinformujemy mailowo w najbliższych dniach.