fot. Na dwa kontakty

"Na dwa kontakty"- magazyn podsumowujący rozgrywki IV ligi

Z przyjemnością informujemy, że Redakcja Sportowa TVP Gdańsk będzie produkować magazyn o rozgrywkach IV ligi na Pomorzu.


Dwa pierwsze pilotażowe odcinki zostaną wyemitowane w drugiej połowie czerwca 2024, zaś od nowego sezonu będą się ukazywać w cotygodniowym cyklu. Bardzo gorąco zachęcamy nasze IV-ligowe kluby do współpracy przy tym projekcie. Wspólnie tworzymy treści i mamy możliwość pokazania naszych rozgrywek szerszej publiczności. Kluby otrzymały w sierpniu ubiegłego roku kamery, więc twórcy programu będą z Wami w kontakcie w sprawie dostarczenia ciekawych materiałów z rozgrywek.

Audycja „Na dwa kontakty” zawierać będzie skróty meczów danej serii gier, analizę wybranych spotkań, wywiady z trenerami, piłkarzami, rozmowę w studio z przedstawicielami drużyn, komentarze, analizy ekspertów, przejście przez aktualną tabelę oraz statystyki zawodników, ciekawostki, filmiki i pytania od kibiców.

Emisja pierwszego odcinka już 19 czerwca 2024 r.

Autor i prowadzący: Dawid Schenk i Mikołaj Ciecierski
Miejsce realizacji: Województwo Pomorskie
Długość odcinka: 23 minuty

Magazyn będzie publikowany w TVP Gdańsk, na kanale Youtube TVP Gdańsk oraz kanale Youtube Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

na dwa kontakty 2.jpg