fot. Biało-Czerwona Rodzina

Mecze ligowe vs mecze Polski w Katarze

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata w Katarze. Polska zagra w grupie z Meksykiem (22 listopada, wtorek, 17:00), Arabią Saudyjską (26 listopada, sobota, 14:00) i Argentyną (30 listopada, środa, 20:00).


Terminarz spotkań reprezentacji Polski przypominamy nie bez powodu. W sobotę 26 listopada gramy drugi grupowy mecz z Arabią Saudyjską o godzinie 14:00. Termin 26-27 listopada jest ostatnią kolejką dla wielu klas rozgrywkowych zarówno seniorskich, jak i juniorskich. W związku z tym chcielibyśmy zaapelować o przychylne spojrzenie jeśli chodzi o ustalanie terminów spotkań. Zdajemy sobie sprawę z problemów dotyczących dostępności obiektów, dlatego piszemy o tym już teraz.

Warto tego dnia pamiętać o swoich zawodnikach, o drużynach przeciwnych (powrót do domu), o kibicach, o sędziach i wszystkich osobach funkcyjnych podczas meczu piłkarskiego. Liczymy na Państwa przychylność i porozumienie w kontekście ustalania terminów meczów tak, aby każdy mógł obejrzeć mecz naszej reprezentacji. Jako Pomorski Związek Piłki Nożnej zobowiązujemy się do niepobierania opłat za ewentualne zmiany terminów spotkań.

Tego dnia bądźmy jedną wielką biało-czerwoną rodziną i wspierajmy Polaków rywalizujących z Arabią Saudyjską.

terminarz Katar.png