fot. Mój Turniej

#MójTurniejMT

Pokaż swoje wspomnienia związane z finałami wojewódzkimi Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” i wygraj piłkarskie nagrody!


Twoje dziecko tęskni za grą w piłkę? Wracacie pamięcią do meczów rozgrywanych podczas odbywających się o tej porze finałów wojewódzkich Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”? To… świetnie się składa! Opublikuj wspomnienia z tego okresu na Facebooku, dodaj hasztagi i wygraj nagrody!

Piłka nożna jest sportem, w którym czasem dochodzi do sytuacji wymagających przerwy w grze. Można do niej powrócić, dopiero gdy nikomu nie będzie nic zagrażało.

Polski Związek Piłki Nożnej, organizator Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w porozumieniu ze sponsorem głównym rozgrywek — firmą Tymbark – zdecydował o przełożeniu etapu wojewódzkiego i finału ogólnopolskiego XX edycji Turnieju.

Ale to nie oznacza braku sportowych emocji! Pamiętacie Fabiana Mazura? Mimo że nominalnie grał w polu, świetnie bronił także rzuty karne. Albo piękny gest Nikodema Bzówki, który pomógł mającemu problemy z oddychaniem koledze, otrzymując za tę postawę Zieloną Kartę Fair Play? A może Nikolę Kosior i jej rekordowo długie warkoczyki? To wszystko działo się podczas finałów wojewódzkich Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Dobrze wiemy, że Waszym pociechom i wszystkim Wam: trenerom i rodzicom ten wojewódzki etap Turnieju dostarczył niesamowitych przygód. Podzielcie się nimi! Pokażcie swoje wspomnienia i wygrajcie sportowe nagrody!

Aby przystąpić do konkursu, należy opublikować zdjęcie z finałów wojewódzkich oraz opisać krótko swoje wyjątkowe wspomnienia związane z Turniejem. Zdjęcie i wspomnienia należy umieścić w komentarzu pod wskazanym postem konkursowym na profilu „Piłka dla wszystkich” https://www.facebook.com/PilkaDlaWszystkich. Całość musi być opatrzona hasztagami: #zpodworkanastadion, #puchartymbarku oraz #MójTurniej.

Konkurs potrwa od 14 do 20 kwietnia 2020 roku. Codziennie jury wybierze po 2 osoby, których wspomnienia zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi. Do wygrania są: piłki Nike, Turniejowe workoplecaki, puzzle oraz przybory szkolne.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym warunki uczestnictwa, znajdują się w załączonym poniżej regulaminie.

REGULAMIN