fot. LOTOS Griffin Cup - 2019/2020

LOTOS Griffin Cup: finał rocznika 2008 w Żukowie

W sobotę 1 lutego odbędzie się kolejny turniej III edycji LOTOS Griffin Cup – turnieje halowe o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN. Zawody odbędą się w gościnnych progach miejscowości Żukowo. Przed nami turniej finałowy dla rocznika 2008. Zwycięzca pojedzie na ogólnopolski finał do Warszawy, gdzie stawką rywalizacji będzie Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.


Miejscem rozgrywek będzie Hala Sportowa w Żukowie przy ul. Armii Krajowej 15. Do walki o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN stanie 16 zespołów z całego województwa, które zostały podzielone na cztery grupy. Z każdej grupy do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze drużyny, które utworzą zestaw par 1/8 finału. Udział wezmą drużyny wyłonione w drodze eliminacji, które odbyły się w Cedrach Wielkich i Straszynie oraz zespoły wytypowane przez pion szkolenia Pomorskiego ZPN.

W dniu 22 stycznia w siedzibie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przeprowadzono losowanie.. Materiał filmowy z losowania można obejrzeć na naszym profilu Facebook.

Grupa A: Arka Gdynia SI, U2 Bytów, GTS Pruszcz Gdański, Sparta Sycewice

Grupa B: Sztorm Kosakowo, KP Starogard Gdański, Radunia Stężyca, AP Jedynka Reda

Grupa C: GAP Bruskowo Wielkie, Wierzyca Pelplin, Lechia Gdańsk, SAP Sopot

Grupa D: AS Piłeczka Pruszcz Gdański, Jaguar Gdańsk, AP Gryf Słupsk, Champions Kwidzyn

Półfinały, finał i mecz o trzecie miejsce będą trwać 15 minut. Pozostałe spotkania rozgrywane będą w czasie 10 minut.

Organizator zapewnia obsługę medyczną, obsługę sędziowską, dyplom dla każdej drużyny, medale i puchary dla trzech pierwszych drużyn oraz nagrody indywidualne i statuetki dla najlepszego zawodnika, króla strzelców oraz najlepszego bramkarza. Zapewniamy też drobny poczęstunek dla każdego uczestnika. Ubezpieczenie zawodników spoczywa na klubach.


Sponsorem tytularnym cyklu turniejów LOTOS Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN jest Grupa LOTOS.

LOTOS

 


Patronat Medialny nad cyklem turniejów sprawują Radio Gdańsk i Dziennik Bałtycki.

Partnerami technicznymi są Sklep Piłkarski no10.pl i Oshee.