fot. Pomorski ZPN

Konferencja trenerska online: "Przygotowanie psychologiczne na etapie ukierunkowanym"

W poniedziałek 17 stycznia 2022 roku odbędzie się organizowana przez Pomorski Związek Piłki Nożnej konferencja trenerska online pt. Przygotowanie psychologiczne na etapie ukierunkowanym.


Prelegentem będzie Damian Salwin, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (mgr psychologii) i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (mgr wf, specjalizacja piłka nożna), trener licencjonowany UEFA A (Szkoła Trenerów PZPN) oraz trener edukator w Szkole Trenerów PZPN. W swojej karierze trenerskiej prowadził m.in. zespoły seniorskie (Luboński FC, Mieszko Gniezno, Unia Swarzędz) i juniorskie (KKS Lech Poznań, Warta Poznań, Mieszko Gniezno). Pełnił funkcję asystenta trenera Wisły Kraków (Ekstraklasa). Prowadzi Prywatną Praktykę Psychologiczną, był m.in. psychologiem I reprezentacji Polski w piłce nożnej, Polskiego Związku Gimnastycznego, Polskiego Związku Kolarskiego, reprezentacji Polski w żużlu, psychologiem zespołów piłkarskich (Wisła Kraków, Start Gniezno, Warta Poznań) i klubów żużlowych (Unia Leszno, Unia Tarnów, Start Gniezno). Swoje kompetencje trenerskie i psychologiczne uzupełniał na licznych stażach szkoleniowych (m.in. Olimpique Lion, Lille Metropolle, Auxerre, Utah State University, Hannover 96, Zagłębie Lubin, Wisła Kraków). Uczestnik kilkudziesięciu konferencji naukowych i szkoleniowych zarówno zagranicznych, jak i krajowych.

Aktywny udział w konferencji zostanie potwierdzony certyfikatem oraz przyznaniem 2 punktów uwzględnianych do przedłużenia licencji trenerskiej.

Termin: 17 stycznia 2022 / poniedziałek
Godzina: 18:00 – 21:00
Miejsce: online – Zamknięta grupa na MS Teams
Warunek uczestnictwa: własne konto na MS Teams

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?
Konferencja będzie podzielona na trzy moduły: wykład, odpowiedzi na zadane pytania i dyskusję. Podczas wykładu uczestnicy będą mieli możliwość anonsowania pytań (ikona czat), a odpowiedzi na nie uzyskają w drugiej sekwencji wydarzenia (odpowiedzi na pytania), następnie odbędzie się dyskusja dotycząca omawianej problematyki. 
W trakcie wykładu nastąpi kilkukrotne sprawdzenie obecności uczestników, w celu weryfikacji aktywnego uczestnictwa niezbędnego do przyznania certyfikatu i punktów licencyjnych. 
Wydarzenie LIVE odbędzie się w zamkniętej grupie w MS Teams, do której będą mieli dostęp wyłącznie uczestnicy zarejestrowani na własnych kontach.

HARMONOGRAM
17:30 Rozpoczęcie transmisji, którą rozpoczynamy z półgodzinnym wyprzedzeniem po to, aby każdy uczestnik miał możliwość połączenia się i sprawdzenia poprawności funkcjonowania systemu.
18:00 - 18:05 Rozpoczęcie konferencji
18:05 – 19:35 Wykład
19:35 – 20:00 Odpowiedzi na pytania
20:00 – 20:30 Dyskusja
20:30 – 20:35 Zakończenie konferencji

REJESTRACJA
Aby wziąć udział w konferencji, należy przesłać zgłoszenie w formie elektronicznej poprzez platformę PZPN24, która znajduje się na stronie pzpn24.pzpn.pl
Rejestracja na wydarzenie odbywa się do końca dnia 14 stycznia 2022 r. (do godz. 23:59). Osoby które nie zarejestrują się do w/w. daty nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.
Po przesłaniu zgłoszenia uczestnik otrzyma wiadomość e-mail z regulaminem konferencji, linkiem do grupy na MS Teams, ew. linkiem dostępu do materiałów.
Uwaga! Dołączenie do grupy i udział w konferencji jest równoznaczny z zaakceptowaniem przez uczestnika regulaminu konferencji (pobierz regulamin).

CERTYFIKATY
Podczas konferencji zostanie przeprowadzona kilkukrotna weryfikacja uczestnictwa każdego trenera w wydarzeniu, np. poprzez wpisanie w komentarzu swojego imienia i nazwiska w określonym czasie.
Po szkoleniu na kontach trenerskich pojawią się certyfikaty, które będą potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim. Zgodnie z sugestią KKiLT PZPN trenerzy z licencją Grassroots C otrzymają 2 pkt, UEFA B – 2 pkt, UEFA A – 1 pkt, UEFA Pro – 0 pkt.

KONTAKT
W przypadku pytań dotyczących konferencji prosimy o kontakt:

sprawy merytoryczne: Andrzej Szwarc
Przewodniczący Komisji ds. Szkolenia Pomorskiego ZPN, tel. 665 362 839

sprawy organizacyjne: Karol Wasielewski
Członek Komisji ds. Licencji Trenerskich Pomorskiego ZPN, tel. 697 038 222