fot. Jakub Frydrych

Konferencja on-line: Analiza gry klasyfikowanej [25.01.2020 r.]

W poniedziałek 25 stycznia 2021 roku odbędą się organizowane przez Pomorski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku warsztaty trenerskie on-line pt. Analiza gry klasyfikowanej jako podstawa do wyznaczania zadań treningowych.


Prelegentem będzie Jakub Frydrych, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, członek Komisji ds. Szkolenia Pomorskiego ZPN, trener licencjonowany UEFA A Elite Youth oraz trener edukator PZPN. W swojej karierze trenerskiej prowadził zespoły juniorskie Arki Gdynia (m. in. CLJ U18), reprezentacje młodzieżowe Pomorskiego Związku Piłki Nożnej (zdobył wraz z Markiem Leszczyńskim brązowy medal w turnieju finałowym o Puchar im. Włodzimierza Smolarka) oraz klasy sportowe GOSSM w Gdańsku. Swoje kompetencje trenerskie uzupełniał na stażach szkoleniowych w Benfica Lizbona, Red Bull Salzburg, RSC Anderlecht Bruksela, Bayer 04 Leverkussen. Obecnie jest trenerem analitykiem 1. ligowej Arki Gdynia.

Aktywny udział w wydarzeniu (wykładzie i dyskusji) zostanie potwierdzony certyfikatem oraz przyznaniem 1 punktu uwzględnianego do przedłużenia licencji trenerskiej.

Termin: 25 stycznia 2021 / poniedziałek
Godzina: 19:00 – 21:00
Miejsce: on-line, zamknięta grupa na MS Teams
Warunek uczestnictwa: własne konto na MS Teams (imię i nazwisko)

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?
- Warsztaty będą podzielona na trzy moduły: wykład, część „praktyczną” i dyskusję, wszystkie prowadzone ze specjalnie przygotowanego studia. Podczas wykładu uczestnicy będą mieli możliwość anonsowania pytań (ikona czat), a odpowiedzi na nie uzyskają przed drugą sekwencją wydarzenia (praktyczną analizą gry), następnie po „praktyce” odbędzie się dyskusja dotycząca analizowanych materiałów audiowizualnych.
- Uczestnicy szkolenia otrzymają z wyprzedzeniem link do youtube z materiałem video do analizy.
- W trakcie wykładu nastąpi kilkukrotne sprawdzenie obecności uczestników, w celu weryfikacji aktywnego uczestnictwa niezbędnego do przyznania certyfikatu i punktów licencyjnych.
- Wydarzenie LIVE odbędzie się w zamkniętej grupie w MS Teams, do której będą mieli dostęp wyłącznie uczestnicy zarejestrowani na własnych kontach.

HARMONOGRAM
18:15 Transmisję rozpoczynamy z wyprzedzeniem po to, aby każdy uczestnik miał możliwość połączenia się i sprawdzenia poprawności funkcjonowania systemu.
19:00 - 19:05 Rozpoczęcie warsztatów
19:05 – 19:50 Wykład, odpowiedzi na pytania
19:50 – 20:15 Praktyczna analiza gry
20:15 – 21:00 Dyskusja, odpowiedzi na pytania
21:00 Zakończenie warsztatów

REJESTRACJA
- Aby wziąć udział w warsztatach, należy przesłać zgłoszenie w formie elektronicznej poprzez platformę PZPN24, która znajduje się na stronie pzpn24.pzpn.pl
- Rejestracja na wydarzenie odbywa się do końca dnia 22 stycznia 2021 r. (do godz. 23:59). Osoby które nie zarejestrują się do w/w. daty nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.
- Po przesłaniu zgłoszenia uczestnik otrzyma wiadomość e-mail z regulaminem konferencji, linkiem do grupy na MS Teams, linkiem dostępu do materiałów. 
- Uwaga! Dołączenie do grupy i udział w konferencji jest równoznaczny z zaakceptowaniem przez uczestnika regulaminu konferencji (pobierz regulamin).

CERTYFIKATY
Podczas warsztatów zostanie przeprowadzona kilkukrotna weryfikacja uczestnictwa każdego trenera w wydarzeniu, np. poprzez wpisanie w komentarzu swojego imienia i nazwiska w określonym czasie.
Po szkoleniu na kontach trenerskich pojawią się certyfikaty, które będą potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim zgodnie z Konwencją Trenerską UEFA w wymiarze 1 godziny/punktu szkoleniowego.

KONTAKT
W przypadku pytań dotyczących warsztatów prosimy o kontakt:

sprawy merytoryczne: Andrzej Szwarc
Przewodniczący Komisji ds. Szkolenia Pomorskiego ZPN, tel. 665 362 839

sprawy merytoryczne: Tomasz Borkowski
Wojewódzki Koordynator Kształcenia i Licencjonowania Trenerów, tel. 510262639

sprawy organizacyjne: Karol Wasielewski
Członek Komisji ds. Licencji Trenerskich Pomorskiego ZPN, tel. 697 038 222

doradztwo techniczne: Maciej Tomaszewski
Asystent Zarządu Pomorskiego ZPN, tel. 697 038 213